Šajā nedēļas nogalē Tērbatas iela īpaši aicina bērnus

Pasākumi bērniem (Image by Dimitris Vetsikas from Pixabay)

Jau no piektdienas vakara šajā nedēļas nogalē Tērbatas ielā paredzētas vairākas aizraujošas aktivitātes bērniem!

Piektdien pasākumu programmu atklās prāta spēļu turnīrs

Piektdien, 31.jūlijā, no plkst. 20.00 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā norisināsies Tērbatas vasaras ielas prāta spēļu turnīrs (epidemioloģisku apsvērumu dēļ vietu skaits ir ierobežots), bet pie Tērbatas ielas 15/17 no plkst. 18:00 līdz 22:00 muzikālo pavadījumu nodrošinās Biit Me Riga plašu veikals ar dīdžeju Lee Chapman (UK) un Judzhen (Rahbarber) piedalīšanos. 

Piektdien no plkst. 16.00 līdz 20.00, kā arī svētdien plkst. 11.00 – 16.00 blakus Natālijas Draudziņas vidusskolai ikvienam būs iespēja reģistrēt CSDD savu velosipēdu. 


Sestdien paredzēta joga, tirdziņš un grupas uzstāšanās

Sestdien - 1.augustā - no plkst. 8.30 līdz plkst. 9.45 norisināsies “Urban Yoga” nodarbība pie Natālijas Draudziņas vidusskolas. Vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikšanās urbanyoga.lv mājaslapā.

Tāpat sestdien no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00 Tērbatas ielas posmā starp Dzirnavu un Blaumaņa ielu būs Lauku labumu tirdziņš, kura norises laikā pie Tērbatas ielas 15/17 muzikālo pavadījumu nodrošinās vēlais rīta raidījums Shake Shooka (12.00 – 15.00). 

Vidzemes tirgus teritorijā no plkst. 12.00 mazākos iepriecinās muzikālā programma bērniem "Mazais un Lielais". Plkst. 13.00 Vidzemes tirgū uzstāsies radošā grupa "Pārsteigumu Karuselis”.

Plkst. 17.00 Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā notiks Satori organizēta diskusija par to, vai pilsēta ir bērnu augšanai un attīstībai labvēlīga vieta.


Svētdien ir jādodas uz Vidzemes tirgu

Svētdien, 2.augustā, Vidzemes tirgū uzstāsies Dace Kravale muzikālā bērnu programmā "Dziedam kopā ar Daci" un notiks muzikāla lielo leļļu programma bērniem “Zaķu lielais našķu galds".


Stipra lietus gadījumā pasākumi pie Natālijas Draudziņas vidusskolas un tās pagalmā tiks atcelti.

Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību – izmantot lietotni “Apturi Covid”, ievērot divu metru distanci un nedoties tajās vietās, kur gadījuma veidā veidojas īslaicīgs sablīvējums. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.


Informāciju sagatavoja: Rīgas dome