Sanitārās lietas ikdienas nepieciešamībai

Vannas istaba, foto no Pixabay

Ikdienā bez sanitārām prasībām un vajadzībām neiztikt. Lai tās nodrošinātu ir nepieciešamas atbilstošas lietas gan mājās, gan citās iestādēs.

“Merida” preču klāsts nodrošina sanitārām normām un prasībām atbilstošas sanitārās lietas:

-          Aprīkojumu telpām no plastmasas – automātiskos padevējus, dezinfekcijas dozatorus, putojošo un šķidro ziepju dozatorus, turētājus bāra salvetēm, elektrisko gaisa atsvaidzinātāju, mehāniskos dvieļu padevējus, turētājus dvieļiem ruļļos, tualetes papīra turētājus, bērnu pārtinamo galdiņu.

-          Aprīkojumu telpām plastmasa ar nerūsējošo tēraudu

-          Aprīkojumu telpām no metāla un nerūsējošā tērauda

-          Aprīkojumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām no nerūsējošā tērauda

-          Aprīkojumu vannas istabām, dušām un citām telpām

-          Plastmasas un metāla atkritumu tvertnes un pelnu traukus

-          Elektriskos roku žāvētājus un fēnus

-          Krāsainus un neslīdošus inovatīvos kājslauķus

-          Profesionālus mazgāšanas un uzkopšanas līdzekļus – ECO mazgāšanas līdzekļus, gaisa atsvaidzinātājus, ziemas produktus, nano tehnoloģijas produktus, kā arī līdzekļus grafiti un krāsu smērējumu tīrīšanai, trauku mazgāšanai, nerūsējoša tērauda tīrīšanai, dezinfekcijai, nepatīkamu smaku novēršanai, biroja tehnikas tīrīšanai, paklāju tīrīšanai, taukainu virsmu tīrīšanai, logu, stiklu un mēbeļu mazgāšanai, santehnikas tīrīšanai, grīdas uzkopšanai, keramisko virsmu tīrīšanai, veļas mazgāšanai, ādas un automašīnas uzkopšanai un universālos mazgāšanas līdzekļus

-          Šķidrās un putu ziepes, roku pastas netīrām rokām un roku krēmu

-          Uzkopšanas inventāru – atkritumu maisus, birstes, grīdas sliedi ūdens savākšanai, gumijas cimdus, kātus un to turētājus, liekšķeres un gružu savācēju, lupatiņas, mopus un to turētājus, pisuāru sietiņus un tabletes, rokas padus un turētājus, smidzinātājus un dozētājus, spaiņus, švammes un ratiņus, kā arī inventāru logu mazgāšanai

-          Industriālos papīra dvieļus un turētājus

-          Tualetes papīru lielajos un mazajos ruļļos, un loksnēs

-          Roku dvieļus kušetēm, ruļļos un loksnēs, kā arī bāra salvetes

-          Putekļu sūcēju

Merida Unique

Oriģināla dizaina, praktiskas, kvalitatīvas sanitārās lietas, piemēram, “Merida” ziepju dozatori, dvieļu turētāji un citi produkti lieliski noder gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Merida Unique sanitārā līnija pieskaņojama dažādu stilu interjeram.

Funkcionalitāte un konstrukcija apvienota ar dizaina izvēli atklāj pavisam jaunu skatījumu uz sanitārām, ikdienā nepieciešamām lietām, kas atsvaidzina telpu un padara to mazāk garlaicīgu.