Satiksme ierobežota Maskavas, Puškina, Pulkveža Brieža un Eiženijas ielā

Ierobežos satiksmi pie ēkas Maskavas ielā 257

Saistībā ar būvniecības darbiem no 1.novembra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Maskavas ielā 257.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.


Filmēšanas laikā īslaicīgi ierobežos satiksmi Puškina ielas posmā

Saistībā ar mākslas filmas “Mona” filmēšanu 1.novembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība līdz 4 minūtēm Puškina ielā, posmā no Riepnieku ielas līdz Dzirnavu ielai. 

Filmēšanu veiks sabiedrība ar ierobežotu atbildību „ Tasse film”.


Ierobežos satiksmi Pulkveža Brieža un Hanzas ielas krustojumā

Saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 1.novembra līdz 16.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulkveža Brieža ielas un Hanzas ielas krustojumā.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.


Slēgs satiksmi Eiženijas ielas posmā

Saistībā ar seguma atjaunošanas darbiem no 2.novembra līdz 9.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Eiženijas ielā, posmā no ēkas Eiženijas ielā 1a līdz Ķiršu ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas attiecīgajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.