Silta māja vēl pirms apkures sezonas sākuma?

Tuvojoties ziemai, kļūst arvien aktuālāks jautājums, kā nodrošināt siltu māju, kurā patīkami no rīta pamosties un vakarā – atgriezties. Kādas ir alternatīvas centrālajai malkas, elektriskajai vai gāzes apkurei? Mūsdienās apsildes tehnoloģijas ir daudz interesantākas, ilgtspējīgākas un mūsdienīgākas par tradicionālajām apkures iekārtām. Viens no komfortablākajiem risinājumiem, kā nodrošināt patīkamāko temperatūru mājās, ir siltumsūknis.

Siltumsūknis – siltums no āra gaisa!

Siltumsūknis ir ierīce, kas darbojas ar elektrības atbalstu, un ir ļoti efektīvs mājas vai dzīvokļa apsildes risinājums. Siltumsūknis ražo silto gaisu mājās, paņemot enerģiju no āra gaisa, ‒ pat ļoti aukstā laikā. Tie ir klusi, nemanāmi, toties ļoti ievērojami paaugstina komforta līmeni.

Tā ir dabai draudzīga ierīce, kas iegūst enerģiju mājas apsildei no atmosfēras gaisa. Gaiss ir resurss, kas joprojām ir pieejams par brīvu visiem un ir neizsmeļams. Bez tam, siltumsūknis ir izmantojams ne tikai ziemā. Siltumsūknis nodrošina kondicionēšanu vasaras mēnešos.

Gaiss-gaiss un gaiss-ūdens  tipa siltumsūkņi ir īpaši piemēroti ziemeļu valstu klimatam!

Detalizētāka informācija par siltumsūkņiem pie “Silta-māja.lv” speciālistiem.

 Silta-maja.lv piedāvājumā esošie siltumsūkņi

Uzņēmums “Silta-māja.lv” piedāvā katra vajadzībām piemērotāko iekārtu: klusāku, ekonomiskāku, vai ar visglītāko dizainu. Uzņēmuma zinošie speciālisti varēs ieteikt produktu, kas piemērots attiecīgajai telpai un vēlmēm. Uzņēmums piedāvā pilna cikla servisu – iegāde, uzstādīšana, apkope un remonts.

“Silta-māja.lv” gaiss-gaiss un gaiss-ūdens siltumsūkņu sortimentā pieejamas apsildes iekārtas no tādiem respektabliem ražotājiem kā Toshiba, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Nibe, Midea.

 

Parūpējies par siltu māju ziemā un patīkamu temperatūru arī vasarā!