Skaistumkopšanas speciālisti atklāj noslēpumu – 5 sievišķīgas procedūras, kuras veic arī vīrieši

pixabay.com

Laikā, kad sabiedrībā valda dzimumu līdztiesības kults, aizvien vēl diskusijas spēj izraisīt tāda lieta kā skaistumkopšanas procedūras vīriešiem. Valda stereotips, ka īsts vecis pa reizei nodzen bārdu un, ja ļoti vajag, apgriež matus. Un viss. Bet tā nebūt nav. Skaistuma industrijā strādājošie zina stāstīt, ka arvien vairāk vīriešu mēdz veikt arī gana sievišķīgas procedūras, tikai to pašu iepriekš minēto stereotipu dēļ, to neafišē. Kuras tad ir piecas ļoti sievišķīgās skaistumkopšanas procedūras, kuras izvēlās veikt arī vīrieši?

 

1. Matu krāsošana. Jebkura friziere apstiprinās, ka matu krāsošana stiprā dzimuma vidū ir ļoti populāra. Kungi izvēlās gan piekrāsot strauji parādījušos sirmos matus, gan uzlabot matu toni. Tiesa gan, atšķirībā no dāmām, vīrieši nepriecājās, ja kāds pamana matu krāsošanas faktu.

2. Vaksācija. Kā zina stāstīt nozares speciālisti, netrūkst vīrieši, kuri izvēlās veikt šo procedūru. Lielākā daļa vēlās atbrīvoties no padušu apmatojuma. Tāpat arī ir kungi, kuri par traucējošu uzskata intīmo zonu apmatojumu.

3.Sejas maksas. Lai arī šī procedūra izklausās īpaši nevīrišķīga, arī tai ir piekrišana kungu vidū. Īpaši labprāt vīrieši izvēlās procedūras, kuras ļauj atbrīvoties no noguruma pazīmēm sejā.

4. Skaistuma injekcijas. Mūsdienās ne tikai dāmas aktīvi cīnās par jaunības saglabāšanu. Novecot nevēlās arī vīrieši. Nozares profesionāļi apgalvo, ka ar katru gadu arvien vairāk vīriešu vēlas veikt Botoksa injekcijas grumbu izlīdzināšanai.

5. Manikīrs un pedikīrs. Acīmredzot pagātnē palikuši laiku, kad vīrieši ar knaiblēm nevienmērīgi apgrieza savus nagus. Izrādās stiprā dzimuma pārstāvji pat ļoti bieži izmanto manikīra un arī pedikīra pakalpojumus.