Slaids augums peldkostīmā? 12 triki, kas vizuāli slaidinās tavu augumu

Arī slaids augums var izskatīties ne visai labi, ja uzvilkts nepiemērots peldkostīms. Savukārt kuplāku formu īpašnieces var tās vizuāli uzlabot, veiksmīgi izvēloties piemērotu peldkostīma modeli. 

Ja šīs vasaras fotogrāfijas aplūkojot, esi sapratusi, ka tev nepatīk tavs siluets peldkostīmā, iespējams, vaina nemaz nav siluetā un vienkārši jāizmanto sākušās izpārdošanas, lai iegādātos jaunu peldkostīmu. Kā izvēlēties pareizo modeli savam augumam? 

12 triki, kā vizuāli uzlabot siluetu peldkostīmā

 1. Akcentē vidukli – daudziem peldkostīmiem, īpaši kopējiem, ir iestrādātas jostas, savilkumi vai citādi izcelta auguma vidusdaļa. 
 2. Divdaļīgiem peldkostīmiem izvēlies biksītes ar augstu jostas daļu – ne tikai, lai noslēptu tauku slāni zem nabas, bet arī lai izceltu vidukli 
 3. Padari kājas garākas – izvēlies peldkostīmu nevis ar šortveida biksītēm, bet augstiem izgriezumiem gurnos
 4. Izvēlies kopējos koriģējošos pelkostīmus, ja neesi sauļošanās fane un pludmalē izvēlies peldēties vai kustēties, nevis gulšņāt saulītē. Siluetu koriģējoši peldkostīmi dara brīnumu lietas!
 5. Vertikālas svītras un raksti augumu vizuāli pagarina un dara slaikāku. Horizontālo svītrojumu jūrnieku stilā vai lielas rūtis labāk šovasar neizvēlies. 
 6. Neslēp, bet izcel krūtis – izvēloties peldkostīmus ar platām lencītēm, stingrām bļodiņām un V veida izgriezumu 
 7. Izvēlies vienkrāsainu peldkostīmu, lai vizuāli pagarinātu augumu. Dažādas krāsas peldkostīma augšdaļā un apakšdaļā "sadalīs" augumu divās daļās, kas ir piemērotāka izvēle gara, tieva auguma sievietēm.
 8. Ja tev ir plati gurni, tad gan ieteicams izcelt ķermeņa augšdaļu ar košām, gaišām krāsām un tumšākiem toņiem peldkostīma apakšdaļā
 9. Asimetriski un spilgti zīmējumi uz peldkostīma auduma palīdzēs izcelt tās ķermeņa vietas, ar kurām tu patiešām lepojies, tā novēršot uzmanību no problēmzonām
 10. Volāni un rišas, kā arī dekoratīvi auduma krokojumi un savilkumi, kā arī citas brīvi krītošas auduma detaļas peldkostīma sānu daļā pilnībā noslēps tauku "rokturīšus" sānos, ja tādi ir
 11. Arī krokots audums vēdera daļā kopējos pelkostīmos noslēpj īstās krociņas, bet izceļ pašu auguma siluetu un padara to smilšu pulkstenim līdzīgu
 12. No spīguļiem un gliteriem labāk izvairīties, jo tie vizuāli rada ne tikai krāšņu krāsu un gaismu ņirbu, bet arī dara vizuāli apjomīgākas formas.

Ja tomēr esi nolēmusi ķerties pie sava ķermeņa formu uzlabošanas, ieskaties, kā to iespējams darīt, papildus sportam un uztura paradumu maiņai: