Soļot pretī pavasarim ar veselām pēdām!

pixabay.com

Pret savām kājām vienmēr jāizturas ar īpašām rūpēm un piesardzību. Slēgti apavi, jo sevišķi augstpapēžu, var kaitēt pēdu un nagu veselībai. Raupja, sabiezējusi un saplaisājusi āda parādās tieši tajās vietās, kur staigājot ir vislielākais spiediens.

Palutināt un atveseļot savas pēdiņas var palīdzēt ārstnieciskais pedikīrs. Ārstnieciskais pedikīrs ieteicams gan lai tiktu galā ar jau esošām ādas un nagu slimībām, gan profilaktiskos nolūkos – lai šādas problēmas nerastos. Procedūra palīdzēs ieaugušu nagu, ādas sabiezējumu, pēdu plaisāšanas gadījumos, kārpu un varžacu likvidēšanai, pēdas kauliņu deformācijas gadījumos, bet veselas kājas tā padarīs maigākas un
vieglākas, turklāt pasargās no kaitēm ilgāku laiku. Ieteicams pacientiem ar cukura diabētu un ideāli piemērots grūtniecēm.

Atšķirībā no klasiskā pedikīra, aparāta pedikīrs tiek veikts sausām pēdām, izmantojot īpašus slīpēšanas aparātus, kuru daudzveidīgie uzgaļi nodrošina nevainojami gludas un maigas pēdas. Pēdas tiek apstrādātas ar speciāli tam paredzētām frēzēm un līdzekļiem, ievērojot pilnīgu dezinfekciju. Sausā aparāta pedikīram ir lielākas priekšrocības nekā klasiskajam pedikīram ar ūdens vanniņām, jo sausais pedikīrs izslēdz risku dažādu sēnīšu un infekciju slimībām, kas var veidoties mitrumā.

Procedūra ir saudzīga gan ādai, gan nagiem un nav sāpīga.

Izlasi: