Speciālista padomi: kādas kļūdas nepieļaut, izvēloties komerctransportu

Pareiza komerctransporta izvēle ir ļoti būtiska veiksmīgai biznesa un uzņēmējdarbības attīstībai, jo transportlīdzeklis ne tikai nodrošina mobilitāti - atsevišķās nozarēs tas ir galvenais faktors, kas nes peļņu.

Ko nepieciešams ņemt vērā, kad tiek meklēts transportlīdzeklis?

1. Pats būtiskākais, kas jāsaprot – kādam mērķim šis komerctransports būs nepieciešams un kādas funkcijas tam jāveic. Lai nerastos situācijas, kurās klients patstāvīgi ir izdomājis, ka viņam nepieciešams konkrēts transportlīdzeklis, bet pēc tā iegādes atklājas, ka viņam nepieciešams kaut kas pilnīgi cits, noteikti būtu nepieciešams konsultēties.

Piemēram, ja klients ir izdomājis, ka viņš graudus vedīs kastēs, bet izrādās, ka to var darīt pašizgāzējā, vai arī otrādāk – klients grib iegādāties pašizgāzēju, bet izrādās, ka viņam ērtāk būs likt graudus maisos un vest piekabē ar tentu. Tās ir pilnīgi dažādas cenu kategorijas – pašizgāzējs vai tenta piekabe.

Vai arī izrādās, ka transportlīdzeklī fiziski nevarēs ietilpināt vajadzīgo kravas garumu vai platumu un nauda ir izdota velti. Tāpat krava var būt ļoti kompakta, bet svērt vairāk kā tonnu.

2. Par mašīnu nevajadzētu spriest tikai pēc bildes reklāmas sludinājumā – tas sniedz ieskatu tikai par vizuālo stāvokli, tomēr ir vēl daudzi faktori, kas  jāņem vērā, turklāt katram rodas savas personīgās asociācijas, kas ne vienmēr atbilst realitātei.

Piemēram, kādam var šķist, ka liels motors automātiski nozīmē milzīgu degvielas patēriņu vai arī lielas riepas ir ļoti dārgas. Bet īstenībā izrādās, ka šīs riepas ir vienīgā iespēja bez noteikumu pārkāpuma pārvadāt tik smagas kravas kādas klientam nepieciešams, vai arī liels motors ir degvielas ziņā ekonomisks. Nereti gadās situācijas, kurās vienu lielu mašīnu ekonomiskāk ir aizstāt ar divām mazām vai tieši otrādi – vairākus mazus transportlīdzekļus efektīvāk aizstāt ar vienu lielu.

3.Komerctransportu tirgojošais uzņēmums ir ieinteresēts piedāvāt saviem klientiem risinājumu. Tāpēc svarīgi ir izstāstīt savas vajadzības pēc iespējas detalizētāk, jo tikai nozares speciālists varēs ieteikt labāko izvēli.

Uzņēmums “VK Mobil” saviem klientiem piedāvā komerciālos transportlīdzekļus dažādām nozarēm, tāpēc vislabākais ieteikums – doties uz konsultāciju klātienē un izstāstīt savas vēlmes un vajadzības transporta konsultantiem.  Konsultācijas ir bezmaksas un tās var pieteikt sazinoties telefoniski ar Valtu Kļaviņu - 29228815.