Starptautiskam projektam aicina pieteikties 15 - 18 gadus vecas meitenes ar līderu dotībām

Jaunietes, līderes, foto - Christina Wocintec, Unsplash

Šogad, līdz 16. novembrim Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projektam “Be the Future” aicinātas pieteikties 15 – 18 gadus vecas meitenes, kas ir ieinteresētas līderībā un uzņēmējdarbībā. Projekts tiek īstenots Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas ietvaros līdz 2022. gadam. Projekta ietvaros jaunās meitenes varēs pārbaudīt savas biznesa idejas un veidos izpratni par uzņēmējdarbību. Projekta pirmais 6 mēnešu cikls aizsāksies novembrī.

Projekta ietvaros tiks izveidotas komandas, kas sastāvēs no 4 meitenēm no vismaz 2 partnervalstīm. Projektam reģistrēties var, aizpildot anketu http://bethefuture.global/apply-now/.

Dalība projektā ir bez maksas un uzvarētāju komandai būs iespēja doties braucienā uz Berlīni, Vāciju, lai satiktu uzņēmējus, kas savus jaunuzņēmumus veidojuši tur. Uzvarētāju komanda tiks noskaidrota 21.04.2021.

Projekta laikā katra komanda pati varēs izvēlēties un noteikt laiku, ko ieguldīt idejas attīstībā, lai netraucētu mācībām un citām ikdienas aktivitātēm. Dalībnieces, kas vēlas pieteikties var nākt gan jau ar gatavu projekta ideju, gan vienkārši ar vēlmi attīstīt sevi uzņēmējdarbībā un ideju izveidot kopā ar citām projekta dalībniecēm, projekta norises laikā.

Projektu "Be the Future" īsteno Zviedrijas Ekonomikas asociācija "Emax" Zviedrijā, Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris Latvijā un Tartu radošo industriju centrs Igaunijā.