“Tagad beidzot parādās kāda muskuļu masa” Kašers atklāj, cik daudz kilogramus “uzēdis”

Kašers un Valdis Melderis, ekrānuzņēmums

Viens no pamanāmākajiem ārkārtas stāvokļa “blakusefektiem” nenoliedzami ir pieņemšanās svarā – daudzas slavenības sūrojas, ka “paliecmājas laikā” mazkustīgā dzīvesveida dēļ svars mainījies pat par vairākiem kilogramiem. Viņu vidū arī multimākslinieks Kašers, kurš attālināti viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šovā “Starp mums runājot”, atklājis, ka ārkārtas situācijas laikā pieņēmies svarā pat par septiņiem kilogramiem. 

Tiesa, spilgto personību papildus kilogrami neuztrauc. Gluži otrādi – viņš par svara pieaugumu ir priecīgs, jo tas nācis klāt uz muskuļu masas rēķina, kas palielinājusies līdz ar rūpīgiem treniņiem. 

“Man patīk, ka man ir lielāks svars. Visu laiku es biju tāds izkāmējis, tagad beidzot parādās kaut kāda muskuļu masa. Es arī trenējos katru dienu. Tāpēc par tiem septiņiem kilogramiem plusā esmu ļoti priecīgs” raidījumā atklāj Kašers. Vaicāts, kāda šajā laikā bijusi viņa ēdienkarte, multimākslinieks atklāj, ka pirmajā mēnesī pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas, esot biežāk sevi palutinājis ar dažādiem saldumiem. Bet pēc tam pievērsies krietni veselīgākām, sabalansētākām maltītēm un sporta treniņiem.