Universālākā un vienlaikus personiskākā dāvanu karte – kā to iegūt savā īpašumā? Konkurss!

pixabay.com

Ar dāvanu karti ir iespējams iepriecināt ikvienu! Lai cik pārdomāti un personīgi izvēlēta būtu dāvana, vienmēr pastāv risks, ka tās saņēmējs tomēr nav vēlējies saņemt tieši šo dāvanu. Savukārt universāla dāvana karte – tā ir iespēja saņēmējam sevi iepriecināt tā, kā pašam gribas!

Dāvanu karte ir piemērota dāvana situācijās, kad:

  •  Vēlaties uzdāvināt noderīgu dāvanu
  •  Nevarat izvēlēties specifisku dāvanu
  •  Nav informācijas par dāvanas saņēmēja gaumi
  •  Dāvana tiek meklēta pēdējā brīdī

Latvijas uzņēmums FromMe piedāvā unikālu dāvanu karti – tā ir vienlaikus gan universāla un personiska dāvana! Kā tas nākas?

Tā ir universāla, jo dāvanas universālumu sniedz pietiekoši plašais piedāvājumu klāsts. FromMe karti var izmantot pie 40 uzņēmumiem visā Latvijā. FromMe sadarbojas ar pašiem labākajiem uzņēmumiem, par kuru sniegto pakalpojumu un produktu kvalitāti varam būt droši. Īpaši atbalstīti tiek Latvijas ražotāji.

Starp FromMe kartes piedāvājumiem atrodamas dāvanas visās iespējamajās kategorijās: hobijs un sports, izklaide, skaistums, veselība, aktīvā atpūta, un vienkārši noderīgi pirkumi.

 

Dāvanu kartes personiskumu nodrošina iespēja dāvanu kartei pievienot apsveikuma tekstu ar uzrunu un parakstu. Šī karte darbojas ne tikai kā naudas ekvivalents, bet arī klātesošs mīļš apsveikums brīdī, kad ar karti tiek gūts iekārotais produkts vai pakalpojums – uz dāvanu kartes uzrakstītais sveiciena teksts tiek izlasīts ne tikai dāvanu saņemot, bet arī izmantojot.

FromMe – tā ir platforma, kurā savas dāvanu kartes var izvietot jebkurš veikals vai pakalpojumu sniedzējs, kura dāvanu karte ir piemērota dāvana. Uzzini par FromMe kartes priekšrocībām, izvēlies, noformē un personalizē savu FromMe karti! Tās var saņemt gan elektroniski, gan arī skaistā noformējumā pa pastu.

 

Konkurss sadarbībā ar FromMe!

Jau pavisam drīz… Pieseko @FromMeGifts un @1188lv FB kontiem, lai nepalaistu garām konkursus, kuros šo universālo dāvanu karti varēs iegūt savā īpašumā!