Uz Gulbenes Pilsētas svētkiem 25.jūlijā tiek norīkots īpašs vilciens

Sliedes, foto by CodeCondo, pixabay.com

Sestdien, 25.jūlijā, AS "Pasažieru vilciens" papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar reisiem uz un no Gulbenes. Šajā dienā Gulbenē norisināsies Pilsētas svētki, un Gulbenes novada pašvaldības aģentūra "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu pasažieriem, kuri Gulbenē ieradīsies ar vilcienu, informē Agnese Līcīte, AS "Pasažieru vilciens" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja.

No Rīgas dzelzceļa stacijas vilciens sestdienas rītā aties pulksten 8.02 un Gulbenē pienāks plkst. 11.18. Savukārt atpakaļ no Gulbenes vilciens aties pulksten 18.35 un Rīgā pienāks plkst. 21.54.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ir iespējams gan "Pasažieru vilciena" mājaslapā šeit, gan mobilajā lietotnē. Iegādājoties e-biļeti, brauciens no Rīgas līdz Gulbenei būs par 10% lētāks nekā ar biļešu kasē pirktu vilciena biļeti. 

Vairāk par Gulbenes pilsētas svētkiem un to programmu lasi šeit.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!