Uz kurieni Rīgā doties randiņā ar ārzemnieku?

Photo by Ian Schneider on Unsplash

Tava otrā pusīte gatavojas ierasties Rīgā un apmesties kādā no viesnīcām Vecrīgā, bet tavs uzdevums ir izvēlēties vietu, kur doties, lai baudītu viens otra klātbūtni, pie viena arī iepazīstinātu atbraucēju ar savu pilsētu. Iespējams, esat satikušies kādā no iepazīšanās aplikācijām, varbūt iepazināties ceļojuma laikā, kad viesojies otra dzimtenē, varbūt jūs kopā saveda mācības vai darbs, bet viens ir skaidrs – šo tikšanos gaidāt jūs abi.

Ja esat mākslas mīļotāji, tad lieliska vieta, kur pavadīt dienu ir Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs – atjaunotā Mākslas muzeja ēka raisīs īpašas emocijas jebkuram arhitektūras cienītājam, tāpat tā ļauj ielūkoties dažādos latviešu glezniecības periodos un iepazīt mūsu mākslas vēsturi. Turklāt muzeja izdevīgā atrašanās vieta ļauj vakara turpinājumā doties gan uz Vecrīgu aplūkot tās seno arhitektūru, gan kluso centru, lai varētu novērtēt jūgendstila namu skaistumu.

Tiem, kam ir vēlme pēc jaunu garšu atklāšanas, labāku vietu par Rīgas Centrāltirgu un jauno Centrālo Gastro tirgu neatrast – tur ir daudz, ko apēst, iedzert, valda kņada un rosība. Arī vienkārša pastaiga pa tirgu būs eksotiska un no vietējā kolorīta nopirktās ogas var doties nobaudīt uz Spīķeriem, sēžot Daugavas malā un vērojot kā saule mirdz upes viļņos.

Došanās uz kino ir viena no pāru lietām, kuru var izbaudīt arī Rīgā, jo visām filmām pieejami subtitri. Kinoteātris Splendid Palace apmeklētājus lutina ar kvalitatīvu saturu un brīnišķīgām telpām, turklāt var gadīties, ka repertuārā būs arī kāda latviešu filma. Pēc kino var doties nobaudīt vīnu uz turpat blakus esošo Tinto vīna telpu.

Bet ja gribas gan alternatīvāku vietu, gan filmu – Kaņepes kultūras centrā ir atvēries arī kino Augusts, kura programmā plānotas filmas no dažādu valstu festivāliem. Turklāt KKC ir vieta, kur valda īpaši radoša, brīva un draudzīga atmosfēra un var dzirdēt ne tikai latviešu vai krievu valodu.

Latviešiem garšo alus un iepazīstināt ar mūsu vietējiem brūvējumiem var arī Rīgas centrā - alus darbnīca Labietis un Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā abas atrodas kaimiņos. Vienā vakarā iespējams paciemoties abās vietās un, ja sagribas patrakot, kāpt pa trepēm augšā uz klubiem Piens un Nemiers.

Ūdens priekus un pikniku saulainā dienā varēs baudīt Lucavsalas pludmalē, bet, ja laiks nelutina, tad laba doma ir doties arī uz kādu SPA. Ideāli, ja izvēlēta viesnīca, kas piedāvā SPA pakalpojumus savās telpās, jo tā nebūs jātērē laiks ceļā.

Droši iesaki savam ciemiņam kādu no Mogotel Hotel Group viesnīcām, jo Mogotel Hotel Group ir viens no vadošajiem viesnīcu operatoriem Baltijas valstīs, kas attīstījis tādus viesnīcu zīmolus kā Wellton, Rixwell un Rija. Jebkuram Rīgas viesim ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko viesnīcu, lai laiks, kas tiktu pavadīts pie mums paliktu atmiņā kā viens no labākajiem piedzīvojumiem.