Uzlīmes – kā tās palīdzēs veidot zīmola identitāti?

Photo by Sticker Mule on Unsplash

Iedomājoties par lielveikala plauktu rindām nāk prātā neskaitāms daudzums paciņu, kārbu, pudeļu un visa cita veida iepakojumu. Par spīti krāsu un formu atšķirībām ir kāda neliela nianse, kas piesaista uzmanību un spēj panākt, ka tieši šis produkts nonāk pircēja rokās. Atbilstoši piemeklēta produkta uzlīme var perfekti papildināt dizaina noformējumu un nodot nepieciešamo vēstījumu.

Kā izmantot uzlīmes sava uzņēmuma labā?

  •  Kā mūsdienu zīmogu –

Lai gan lielākā daļa korespondences šobrīd tiek nosūtīta digitālā formā jeb e-pastu veidā, pasta pakalpojumi nav izzuduši un daudziem tā vēl joprojām ir daļa no ikdienas. Personalizētas uzlīmes ar firmas adresi, logo un īsu vēstījumu palīdzēs izcelties un veidot personīgākas attiecības ar klientu.

  •   Kā pateicības žestu pircējam –

Labas zīmolvedības pamatprincips ir konsekvence attiecībās ar klientiem. Laikā, kad aizvien vairāk iepakošanas materiālu kļūst dabīgi, piemēram, papīra maisiņi vai zīdpapīrs, uzlīmes ir lielisks veids kā piešķirt mazu akcentu.

  •  Kā papildus bonusu –

Ielikt dažas uzlīmes ar uzņēmuma zīmola nosaukumu pie preces ir lielisks veids kā tikt pie bezmaksas reklāmas, īpaši ja potenciālā mērķauditorija ir gados jauni cilvēki. Uzlīme jaunajam skeitbordam, piezīmju kladei vai uz portatīvajam datoram – tas ir katra paša ziņā. Bet fakts, ka logo bezmaksas vides reklāmas veidā pamana vairāk potenciālo klientu ir nenoliedzams.

  •  Kā balsi personīgam vēstījumam –

Mūsdienās, kad ziņai ir jāiekļaujas 140 rakstzīmēs vislabāk klientu uzrunāt ar īsu, skaidru vēstījumu par Jūsu produktu – “garšo labāk silts”, “tikai dabīgas sastāvdaļas” vai “priecīgus svētkus”.

Uzlīmes ir visērtāk pielāgojamais veids, lai popularizētu preču noietu svētku laikā, jo neparedz pilnīgu iepakojuma nomaiņu. Un kāpēc gan pirkt konfekšu kasti bez laba vēlējumiem, ja tieši blakus stāv kaste, kurai ir svarīgi, lai tieši tev svētki būtu saldi un mīlestības pilni?

Ikvienā situācijā, kad jāizvērtē produkta iepakojums vai uzņēmuma atpazīstamības veicināšana, ir vērts padomāt par uzlīmju izmantošanu. Ērts un plašām iespējām apveltīts veids, lai iepakojumam piešķirtu “odziņu” vai gluži pretēji – būtu nepamanāms uz tā. Tipogrāfija OLDERI ražo uzlīmes ruļļos, piedāvājot plašas tehniskās iespējas – neierobežots tirāžas lielums, daudzveidīga materiālu izvēle, dažādu pārklājumu veidi, metāliska spīduma efekti un, protams, ekskluzīvi risinājumi – HOT foil, SILK foil un sietspiede. Atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām speciālisti ieteiks vispiemērotāko varantu.