Uzmini, kurām zodiaka zīmēm ir vislabākā humora izjūta?

Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

Ja tev ir svarīgi, lai otrā pusīte spētu tevi sasmīdināt, bet draugu ballītē valdītu jautrība, pievērs uzmanību, kuras horoskopa zīmes ir apveltītas ar vislabāko humora izjūtu: 

  • Dvīņi ir visjautrākie cilvēki jebkurā kompānijā! Dvīņiem joki rodas jebkurā situācijā un sabiedrībā, un nerada ne mazāko piepūli. Pat visnopietnākie cilvēki viņu klātbūtnē atplauks līksmos smieklos. Dvīņi vienkārši no dabas ir ļoti jautri un tas, ko viņi saka, vienmēr ir ārkārtīgi smieklīgi. Dažreiz tas rada samulsumu pašos Dvīņos, jo tas, ko viņi domājuši nopietni, apkārtējos izsauc nebeidzamas smieklu vētras. 
  • Lauva vienmēr zina, kā piedabūt citus smieties! Lauvām ir svarīgi atrasties uzmanības centrā un māku patikt citiem viņi kopj kā retu talantu. Tieši tādēļ Lauva mērķtiecīgi centīsies nonākt priekšplānā un kvalitatīvs humors ir labākais veids, kā to panākt. Ja citi baidās kļūt smieklīgi cilvēku priekšā, Lauvas viegli uzņemas šo risku un gandrīz vienmēr šis risks arī attaisnojas. 
  • Jaunava nekad neākstīties tāpat vien, Jaunavas humoram jādemonstrē tās intelekts un asprātība. Viņām lieliski padodas jebkurā situācijā atrast īsto brīdi trāpīgam komentāram, kas citos rada apbrīnu un pat skaudību par Jaunavu prāta spējām un reakciju. Jaunavas pat necenšas būt smieklīgas — humors ir tas, kas viņām palīdz tikt pāri jebkurām grūtībām un dzīvot viegli un patīkami. 
  • Strēlnieka humors slēpjas tajā, ka Strēlnieks nekad nepaklusēs. Tajos neveiklajos brīžos, kad telpā iestājas klusums, Strēlnieks šo klusumu pārtrauks ar pirmo prātā iešāvušos asprātību. Strēlniekam ir vienalga, vai kādam viņa joks liksies pārdrošs, netaktisks vai pat nesmieklīgs. Šīs zīmes pārstāvji par citu viedokli nesatraucas, tādēļ viņu humors ir dažkārt raupjš, bieži trāpīgs un vienmēr tiešs.