Uzņēmēja Aija Šmidre: darbs ir vienīgais, kas pamato cilvēka esību uz zemes

Aija Šmidre STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas"

“Darbs ir vienīgais veids, kas pamato tavu esību uz zemes. Nevis mīlestība un nevis tas, cik tu labi izskaties. Arī bērni pieaug un aiziet,” viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, kas pie skatītājiem nonāks otrdienas vakarā, atklāj enerģiskā un uzņēmēja Aija Šmidre. “Mīlestība var nākt un aiziet. Arī bērni izaug un aiziet, bet tas, kas iziet cauri visam, tas tomēr ir tas darbs un tas, ko tu atstāsi uz zemes pēc sevis. Jo tas ir tas, ko tu esi izdarījis uz šīs pasaules. Un tā darīšana var būt katram sava,” savu domu turpina Aija.

Iepretim daudzu mammu viedoklim, kuras cenšas ar mazuļiem kopā pavadīt iespējami daudz laika, Aija neslēpj – arī tad, kad meitas bijušas vēl mazas, viņa nav atļāvusies būt “tikai mamma.” “To var apvienot. Nu, kāpēc tev jāsēž blakus bērnam, kamēr viņš guļ? Es zinu, ka es pa to laiku varu kaut ko izdarīt. Nu, kāpēc man jāsēž blakus? Tur var arī kāds cits pasēdēt blakus – rekur ir burciņa, rekur ir pudele. Nu, pasēdiet! Bet man par to laiku – 100 un viena lieta ir ko darīt” saka Aija. Vaicāta, vai viņa nav saņēmusi pārmetumus par šādu dzīves izvēli, uzņēmēja atklāti saka, ka viņa šādos pārmetumos nekad nav klausījusies.

Interesanti, ka Aija ir ne tikai aizrautīga savā darbā mediju biznesā, bet arī iemīļojusi dārza darbus, skaistus tērpus un nesen pieņēmusi sava ilggadējā dzīvesbiedra bildinājumu un apprecējusies Spānijā savā ģimenes īpašumā, par ko arī plašāk stāstīs raidījumā. Savukārt iemīļotais aktieris Intars Rešetins raidījuma vadītājas, Sandu Dejus, Kristīni Virsnīti un Dagmāru Leganti - Celmiņu iepriecinās ar savu veselīgo humora izjūtu un aizkustinās ar milzu mīlestību pret savām meitām.

 Pievienojies un uzzini kas notiek tad, kad viņas satiekas - otrdien, 13. oktobrī plkst. 21:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”