Uzzini, kā izvēlēties tiešām labus logus!

pixabay.com

Logi ir sava veida mājokļa vizītkarte. Labi logi liks mājoklim izskatīties pievilcīgākam, taupīs siltumu, aizsargās no mitruma, radīs piemērotas vēdināšanas iespējas un veidos skaņas izolāciju.

Kādus logus iegādāties?

Ja šķiet, ka pienācis laiks mājoklim nomainīt logus – mūsdienās iespējas ir ļoti plašas. Lielāko logu tirgotāji atradīs ko piemērotu jebkura veida mājoklim. Arī nestandarta izmēra logi nav nekāda problēma. Sarežģītāk ir izvēlēties starp tirgū piedāvātājiem PVC logiem, koka logiem vai alumīnija logiem.

PVC logi

Šiem logiem būs salīdzinoši mazākās izmaksas ( cena gan atkarīga no ļoti daudziem priekšnosacījumiem- kameru skaita profila rāmī, ražotāja zīmola, mehānismiem utt.) Tie arī būs vieglāk piemērojami nestandarta ēkām, tāpat arī tos būs salīdzinoši vieglāk kopt.

Koka logi

Koka logi ir vizuāli pievilcīgāki, telpā rada mājīguma efektu. Tomēr mēdz izmaksāt dārgāk un arī kopšana var būt sarežģītāka.

Alumīnija logi

Šiem logiem ir ļoti ilgs kalpošanas laiks. Visbiežāk šis logu veids tiek izvēlēts ražošanas telpām un sabiedriskām vietām, jo tie ir izturīgāki.

Kad mainīt logus?

Protams, logu maiņa siltajā gada laikā būs vienkāršāka un patīkamāka. Taču speciālisti norāda, ka nav nekādu problēmu logus mainīt arī rudenī vai ziemā. Kvalificēti meistari šo darbu parasti paveic ļoti ātri, līdz ar to dienām ilga salšana pēc logu maiņas, noteikti nenotiks.

Kam uzticēt logu nomaiņu?

Tikai un vienīgi šīs jomas profesionāļiem. Ļoti svarīga ir ne tikai pašu logu kvalitāte, bet arī veids, kā tie tiek uzstādīti. Tāpat arī svarīga garantija un iespēja veikt logi apkopi, pieregulēšanu utt. SIA ‘’Fasets’’ ar logu uzstādīšanu nodarbojās jau ilgstoši, piedāvājot klientiem visplašāko logu, metāla durvju, moskītu tīklu un žalūziju klāstu. Tāpat SIA ‘’Fasets’’ veiks visus nepieciešamos jomas servisa pakalpojumus.