Vai dabīgās kažokādas vēl ir modē?

pixabay.com

Tuvojas laiks, kad var aktīvi sākt domāt par siltu, ērtu un skaistu ziemas virsdrēbju iegādi. Elegantākām virsdrēbēm gluži dabiski prasās arī kāds kažokādas elements. Bet vai kažokādas šajā sezonā vispār būs modē?

Dzīvnieku aizstāvji visā pasaulē aktīvi protestēt pret dabīgo kažokādu izmantošanu. Arī daudzi vadošie modes nami atteikušies no dabisko kažokādu izmantošanas. Ņemot vērā iepriekš minēto – uzvaras gājiens modes pasaulē šobrīd ir mākslīgajām kažokādām. Modes eksperti ziņo, ka tās būs ļoti aktuālas arī 2019/2020 gada sezonā. Īpaši aktuālas šajā sezonā solās būt spilgtu krāsu mākslīgās kažokādas un kažoki.

Tomēr dabiskās kažokādas vienmēr bijušas statusa un kvalitātes simbols. Un paradumus nemaz nav tik viegli mainīt. Modes eksperti apgalvo, ka par spīti aktīvajām dzīvnieku aizsardzības kustību darbībām, nekādā gadījumā nevar uzskatīt, ka dabīgās kažokādas pilnīgi un galīgi būtu izgājušas no modes. Tās būs aktuālas un modīgas arī šajā ziemā. Modes blogeri apgalvo, ka īpaši stilīgi šajā ziemā būs mēteļi ar dažādām nelielām kažokādas uzšuvēm. Piemēram kažokādas apdares ap piedurknēm un kažokādas kabatas. Par mazāk gaumīgu gan šajā sezonā tikšot uzskatīti apģērbi, kas 100 šūtu tikai no kažokādas.