Vai malkas krāsns Tulikivi ir laba izvēle?

Malkas krāsns. Pexels.com

Siltums, dzīva uguns, kas sprakšķ kamīnā, iespēja čuguna pannā pagatavot ēdienu tieši tā, kā mūsu vecmāmiņas to darīja – māju sajūta, ko dod ar malku kurināma krāsns, ir nezūdoša vērtība. Ja arī Tu apsver iespēju savās mājās uzstādīt malkas krāsni, iesakām Tulikivi. Kāpēc? Lasi zemāk.

Ziepjakmens krāsnis saglabā siltumu līdz pat 48 stundām

Tulikivi krāsnis ir veidotas no ziepjakmens (takla-magnezīta), kas savu unikālo īpašību dēļ padara tās par efektīvu siltumenerģijas avotu – tās ātro uzsilst un salīdzinoši lēni atdod siltumu, vienmērīgi izplatot to pa visu telpu. Ja telpa ir arī kvalitatīvi nosiltināta – siltums var saglabāties pat divas dienas. Vienlaikus jāpiemin, ka akmens arī nepārkarst, līdz ar to – krāsniņa ir droša arī mājokļos ar bērniem – pie tās ir patīkami sildīties, bet nav riska apdedzināt pirkstus.

Zemas apkures izmaksas

Malkas apkure vēl aizvien ir finansiāli izdevīgākais apkures veids, jo malkas cenas joprojām ir krietni lētākas nekā elektrības vai gāzes. Liela nozīme ir arī izvēlētās krāsns siltumatdevei. Tulikivi krāsnīm ir ļoti augsts lietderības koeficients – tas var sasniegt pat 91% (salīdzinājumam – citas malkas krāsnis lielākoties var lepoties vien ar 70-80% lietderības koeficientu) tātad, izvēloties Tulikivi jeb ziepjakmens krāsni, Tu ar minimālu malkas patēriņu vari iegūt maksimāli daudz siltuma. Ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies!

Ekoloģiska apkure, kas nesausina gaisu

Apkures sezonā daudzi sūdzas par sausu gaisu, kas rada veselības problēmas. Tulikivi kamīnkrāsnis ir ļoti ekoloģisks apkures veids, kas nodrošina telpā vienmērīgu gaisa cirkulāciju un nesausina gaisu - tas saglabājas svaigs un maigs, bez sakarsēta metāla smārda vai sadegušu putekļu aromāta, kas šādos gadījumos mēdz parādīties. Šīs krāsns īpašības īpaši novērtēs alerģiski cilvēki.

Kamīnkrāsnis ir veidotas, domājot par dizainu un interjeru

Tulikivi krāns dizainus ir radījuši atzītākie dizaineri un to izveidē ir izmantoti labākie dabīgie materiāli. Tās iederēsies gan sniegotu lauku ieskautās viensētās, gan modernos dzīvokļos pašā Rīgas centrā. Ja vēlies, vari izveidot pats savu krāsni, izvēloties akmens virsmu apdari, izmēru un konfigurāciju. Tāpat Ziepjakmens ir lielisks materiāls arī malkas plīts izveidei – jo katrs zina, ka uz īstas uguns gatavotam ēdienam ir pavisam cita garša un aromāts.

Akmens krāsnis – Skandināvu pieredze

Akmens krāsnis ir ilgmūžīgas. Tās raksturo komforts,  siltums, patīkams mikroklimats, iespēja ēdienu gatavot uz dzīvas uguns un māju sajūta. Vārdi “Skandināvu kvalitāte” nav jāpaskaidro - tie iemieso vislabāko, ko mēs varam gūt no mūsu skandināvu kaimiņiem, kuriem ziemas ir daudz garākas un aukstākas.