Vai man izvēlēties limfodernāžas masāžu?

pixabay.com

Ierasts, ka cilvēka ikdiena paiet skrējienā, un īpaša uzmanība savai labsajūtai un ķermenim veltīta netiek. Kuram gan ir laiks sportot vai apmeklēt kādu skaistuma studiju, kurā pavadīt kādu stundu, lai atpūstos un izbaudītu ķermeņa relaksāciju masāžas kabinetā? Tomēr, ikvienam būtu nepieciešams atrast laiku sev, lai uzlabotu pašsajūtu, mazinātu stresu un atjaunotu jauneklīgo ķermeņa figūru, taču kā to panākt un kādu procedūru būtu nepieciešams izvēlēties, lai iegūtu vēlamo efektu?

Skaistuma studija “LE-STUDIO” speciālisti skaidro, ka no limfodernāžas masāža būs īstais risinājums “skrējējiem”, jo procedūra ne tikai mazina stresu, bet arī uzlabo ķermeņa aprises!

Kas ir limfodernāžas masāža?

Tā ir ārstnieciska un nomierinoša procedūra, kuras laikā tiek veicināta limfas cirkulācija. Masāžu veic visam ķermenim un sejai, un tā palīdz izvadīt lieko šķidrumu un toksīnus no organisma, kā arī cīnās ar tūsku un regulē vielmaiņu.

Lai gan limfodernāžas masāža nomierina cilvēka nervu sistēmu, tā neuzdzen nogurumu – pēc masāžas cilvēki parasti jūtas enerģiskāki nekā iepriekš.

Kādos gadījumos nepieciešams apmeklēt limfodernāžas masāžu?

Masāžu apmeklēt var jebkurš interesents, taču procedūru īpaši ieteicams apmeklēt cilvēkiem, kuri:

  • Izjūt stresu ikdienā
  • Ir satraukti, nervozi
  • Nesen piedzīvojuši kādu emocionālu notikumu, kas licis ķermenim kļūt saspringtākam
  • Vēlas uzlabot ķermeņa figūras aprises

Ja vēlos uzlabot ķermeņa formu, vai ar limfodernāžas masāžu pietiks?

Lai gan atkārtoti veiktas procedūras uzlabos ķermeņa aprises, bez papildus darba, piemēram, fiziskām aktivitātēm un sabalansētu uzturu, rezultāti nebūs tik efektīvi, cik kāds varētu vēlēties. Ļoti svarīgi lēmumu par limfodernāžas masāžu pieņemt tad, kad cilvēks ir pilnībā gatavs atdoties ķermeņa formas uzlabošanas procesam. Tas nozīmē, ka ar pilnu nopietnību jāapmeklē kā masāžas, tā sporta zāle, vai vienkārši jāatrod laiks, kad ikdienā noskriet pāris kilometrus. Labāk konsultēties ar speciālistu un izveidot konkrētu plānu, kā uzlabot ķermeņa aprises, būtu nepieciešama arī dietologa konsultācija.

Vai apmeklējot limfodernāžas masāžas tikšu vaļā no celulīta?

Jā, ir iespējams mazināt celulīta radītās sekas, reizēm no tā iespējams atbrīvoties pavisam. Svarīgi atcerēties, ka, piesakoties pie masiera salonā, meistaru vajadzētu brīdināt, ka vēlaties masāžu, lai atbrīvotos no celulīta. Šāda tipa procedūra ilgst vairāk nekā ierasto stundu, kā tas ir klasiskās limfodernāžas masāžas gadījumā.

Anticelulīta masāža tiek veikta izmantojot dažādas ekoloģiskas eļļas ar aromatizētājiem vai bišu medu. Celulīta attīstība var tikt apturēta, pēc vairākām profilaktiskām masāžām, turklāt pēc šāda tipa procedūrām organisma vielmaiņa normalizējas. Pēc masāžas ķermeņa muskulatūra kļūst elastīgāka, tāpēc tas izskatās jauneklīgāks. Turklāt, masāža izvada kaitīgās vielas jeb toksīnus no organisma, tāpēc tiek novērsta ķermeņa priekšlaicīga novecošanās.

Ja tev ir radusies interese apmeklēt limfodernāžas masāžu, ieskaties le-studio.lv  piedāvājumā vai zvani uz 29441723 vai 29335592, lai pieteiktos uz kādu no skaistuma studijas procedūrām!