Vai pārvākšanās vispār ir iespējama bez stresa?

Photo by Josh Edgoose on Unsplash

Pārvākšanās process ir stresa pilns – jākrāmē un jāšķiro mantas, jāpārplāno kā mēbeles un pārējās lietas iederēsies jaunajā mājvietā, vai visam pietiks vietas, un tam visam pa virsu jāatrod kāds, kas pārvedīs mēbeles un pārējās mantas no punkta A uz punktu B. Bet, ko darīt, kad saproti, ka mēbeles ir pārāk daudz un tās nepieciešams izjaukt? Vai jaukt pašam, saukt kaimiņu palīgā, vai tomēr izvēlēties profesionāli?

Kopā ar pārvākšanās servisu “Pārcelšanās 24” esam sagatavojuši 3 iemeslus, kāpēc kaimiņu atstāt mierā un pašam nepārpūlēties, mēģinot izjaukt mēbeles.

1. Varbūt uzreiz pērc jaunas mēbeles?

Vai tiešām vēlies pats vai ar kaimiņa palīdzību sākt jaukt ārā mēbeles, lai saprastu, ka tā nav pareizā secība, kādā skrūves bija jāsāk ņemt ārā, vai attaptos ar detaļu rokās, kas nolūzusi nevienlīdzīga svara sadales dēļ? Uz paša galvu izjauktas mēbeles visbiežāk tiek sabojātas – vai nu rodas kāds skrāpējums, caurums, vai sliktākajā gadījumā mēbele sabrūk un atpakaļ nav saliekama. Pārdomā vēlreiz – vai jauna mēbele būs lētāka par profesionāļa darbu? Jā, mēs arī domājam, ka nebūs.

2.Pieredze un prasmes

Izvēloties profesionāļus mēbeles tiks izjauktas gluži vai pēc instrukcijas. Šiem cilvēkiem ir pieredze un nepieciešamās prasmes. Servisa darbinieki zinās gan kā mēbeles izjaucamas, gan kā saliekamas atpakaļ. Lielākoties darbs tiek paveikts tik labi, ka klients, nezinādams par to, ka mēbeles bijušas izjauktas, to nevarētu pateikt.

3. Atsauksmes un reputācija

Pārvākšanās servisa uzņēmumu darbinieki noteikti vēlas sevi parādīt no labākās puses. Ņemot vērā lielo konkurenci, svarīgi ir savu darbu darīt pēc vislabākās sirdsapziņas, pirmkārt, veicot to profesionāli, otrkārt, veidojot pozitīvas asociācijas klientam ar izsaukto uzņēmumu. Pēdējais, ko speciālisti vēlas, ir sabojāt klientu mēbeles un uzņēmuma reputāciju. Tāpēc zini, ka tavas mēbeles tiks aprūpētas kārtīgi!

Kāpēc demontēt mēbeles?

Ja, lasot šo rakstu, radies jautājums par to, kāpēc vispār nepieciešams mēbeles demontēt un vai tas ir nepieciešams – lūk, pavisam vienkāršs skaidrojums:

  • Ja pārvācies no vienistabas dzīvokļa, nebūs vajadzības demontēt mēbeles – pārvadāšanas busiņā būs gana daudz vietas mēbelēm.
  • Ja pārvācies no divistabu vai vairāku istabu dzīvokļa vai mājas, tad demontēt mēbeles būs prātīgāk, jo nebūs jāmaksā par pārvadāšanas pakalpojumiem dubultā.

Kāpēc dubultā? Jo mēbeles nesatilps transportlīdzeklī un pārvadātājiem būs jāved mēbeles vismaz divās kārtās. Katrs pārvadājums maksā konkrētu summu, tāpēc demontēt mēbeles būs izdevīgāk, nekā vairākkārtīgi izmantot transporta pakalpojumus.

Ja tuvākajā laikā esi plānojis pārvākties, vai zini, kādu, kas to plāno, ieskaties Pārcelšanās24.lv  piedāvājumos, iespējams, tieši viņi palīdzēs tev vai draugam demontēt mēbeles un pārvākties. Zvani uz 27571209 un uzzini visu nepieciešamo jau tūlīt!