Vai zini kādos gadījumos izmanto ārkārtas durvju atvēršanas servisu?

Katru dienu gadās pa kādam cilvēkam, kuram nākas izmantot SOS servisu un izsaukt atslēgu servisa meistaru uz savu mājvietu. Lielākoties iemesli, kāpēc cilvēki netiek savā dzīvesvietā, ir divi – nosēdušās durvis vai atslēgas palikušas dzīvoklī. Retākas ir situācijas, kurās cilvēki netiek iekšā savā mājvietā, jo durvis sabojājis kāds kramplauzis, kuram nav izdevies durvis līdz galam atmūķēt.

Netieku mašīnā – durvis aizslēgušās, vai avārijas atslēgu serviss palīdzēs?

Jā. Reizēm tiek lauztas vaļā arī mašīnu durvis. Kāpēc? Jo mašīnu īpašnieki ir aizmāršīgi. Raksturīgi, ka mašīnas īpašnieks iedarbina motoru, lai atdzesētu salonu vasarā, vai lai uzsildītu mašīnu ziemā, pa to laiku, kamēr motors darbojas, cilvēka uzmanību var kaut kas novērst, durvis tiek aizcirstas, bet mašīna automātiski aizslēdzas. Likumsakarīgi, ka atslēgas aizvien ir aizdedzē.

Otrs izplatītākais gadījums ir aizmirstas atslēgas bagāžniekā – pēc veikala apmeklējuma, līdz ar produktiem, atslēgas tīši vai netīši tiek noliktas bagāžniekā, tad bagāžnieka durvis tiek aizcirstas, un īpašnieks palicis bez piekļuves automobilim.

Glabāju savas vērtslietas seifā – vai iespējams dabūt vaļā seifa durvis, ja pazaudēju atslēgu vai aizmirstu kodu?

Arī šajā gadījumā atbilde ir pozitīva. Lai atvērtu dažādu seifu durvis, ir iespēja lūgt palīdzību avārijas atslēgu atvēršanas servisam. 

Visbiežāk nākas atvērt seifus lielos uzņēmumos vai privātpersonu mājvietās. Pirmajā gadījumā seifa kodu ir zinājis bijušais darbinieks, kurš vairs nestrādā konkrētajā darbavietā, un nereaģē uz uzņēmuma mēģinājumiem sazināties un noskaidrot kodu. Otrajā gadījumā kāds ģimenes loceklis ir gājis bojā, seifs ir bijis viņa, bet neviens nav zinājis kodu – arī tad lūdz palīdzību atslēgu servisa darbiniekiem.

Ja arī tev gadās situācija, kurā esi palicis aiz durvīm, nekavējies izmantot ārkārtas durvju atvēršanas servisa pakalpojumus. Speciālisti ieradīsies ātri un veiks savu darbu pēc augstākās kvalitātes standartiem, lielākajā daļā gadījumu neatstājot pēdas uz durvīm.