Vaira Vīķe Freiberga pastāsta, ka vīra Imanta bildinājums mammai nav bijis pa prātam

Jau šovakar pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks jauns un emocionāls pašmāju šovs “Pasaki to skaļi”, kurā Lauris Reiniks un jaunā TV personība Egija Gailuma aicinās biežāk teikt “paldies” līdzcilvēkiem. Pirmajā raidījumā kāda pagaidām noslēpumaina personība vēlēsies teikt skaļu “paldies” savam iedvesmas cilvēkam – eksprezidentei Vairai Vīķei - Freibergai, pret kuru siltas jūtas lolo tik daudzi no mums.

Gatavojoties raidījumam, Lauris Reiniks būs devies viesos pie Freibergas kundzes, lai uzzinātu, kā viņai šobrīd klājas un cik liels spēks viņasprāt slēpjas tik šķietami vienkāršajā vārdā – “paldies.” Sarunā ar Lauri viņa skatītājiem atklās gluži vai mantru, kuru māca arī savam mazdēlam: “Burvju vārds jeb burvju nūjiņa, kas katram ir vajadzīga, ir “paldies.” Pateikt “paldies” ir viena no labākajām lietām, ko var pasaulē darīt.” Eksprezidente būs ieradusies arī raidījuma studijā, lai aci pret aci tiktos ar cilvēku, kuru viņa, pašai nezinot, ir iedvesmojusi un “uzlādējusi”. Lieki piebilst, ka abu pārsteidzošā satikšanās būs pilna sirsnības, pozitīvisma un spēcinošu vārdu, sarūpējot patiesas emocijas un arī pa kādai asarai ne tikai “Pasaki to skaļi’ vadītājiem, bet arī skatītājiem otrpus ekrāniem.

Sarunā ar “Pasaki to skaļi” vadītājiem, Freibergas kundze atklās arī kādu interesantu stāstu par attiecībām ar vīru Imantu un to, ka viņš Vairu bildinājis ne gluži tā, kā mamma to bija iecerējusi. “Mana mamma bija “drama queen,” atklāj Vaira, pastāstot, ka brīdī, kad viņa mammai rādījusi Imanta dāvāto gredzenu, viņa vairāk bijusi pārsteigta nevis par pašu bildinājumu, bet gan to, ka Imants nav vispirms nācis viņai lūgt meitas roku. “Man šķiet, ka vecākiem tā dažreiz ir, ka viņi nav gatavi tam brīdim, ka bērni aiziet savā dzīvē,” saka Vaira Vīķe – Freiberga. Bet vaicāta, vai vīrs Imants viņai mēdz sarūpēt kādus romantiskus pārsteigumus, eksprezidente atzīst, ka šādiem pārsteigumiem viņas dzīvē nav tik liela vērtība. Kurš cilvēks eksprezidentei teiks sirsnīgu dzīves “paldies” par iedvesmu, ko viņa sniegusi un cik emocionāla izvērtīsies abu satikšanās, uzzināsiet jaunajā kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi.”