Vēlies iegādāties jaunu un modernu auto? Piedāvājam Hyundai!

Vai zināji, ka auto industrija pēdējo gadu laikā ir ļoti mainījusies? Ja pirms desmit gadiem pār Eiropu un arī Latviju valdīja Vācu autobūves smagsvari, tad tagad auto tirgu ir iekarojuši jauni, moderni, izskatīgi un gana konkurētspējīgi modeļi no tādiem auto ražotājiem kā Hyundai, KIA, Peugeot un citiem. Šoreiz ielūkosimies Hyundai saimē.

Auto, kas piemērots aizņemtiem pilsētniekiem

Ja esi jauns cilvēks, kurš jau tagad ieņēmis zināmu statusu savā darba vietā, bet vēl neesi gatavs ģimenei, Hyundai piedāvā lieliskus modeļus, kas Tev derēs kā ikdienas aktivitātēm, tā izklaidēs. Pievērs uzmanību Hyundai i20 vai kādam no Hyundai i30 vizuāli pievilcīgajiem modeļiem. Ja ikdienā veic mazākas distances un vēlies ko mazu, pilsētas satiksmē lieliski iekļausies Hyundai i10. 

Automašīna visām ģimenes vajadzībām

Ģimenei vienmēr ir savas prasības, attiecībā uz ikdienā lietojamo automašīnu. Tai ir jābūt ne tikai visiem braucējiem ērtai un funkcionālai, bet arī drošai. No Hyundai modeļu klāsta ģimenes automašīnām varētu izcelt i30, kas pieejams dažādās virsbūves versijās, vai kādu no lielākajiem Hyundai modeļiem – Tucson, Santa Fe, KONA vai Ioniq. Tie nav tik lieli, lai neiekļautos Rīgas satiksmē, bet pietiekami pamanāmi, jautri un moderni modeļi. Piemēram, savienojamība ar Android auto un Apple CarPlay ļauj auto displejā izmantot Waze navigāciju, Spotify un redzēt sociālo tīklu paziņojumus. Šoferīšiem būs tiešām patīkami mērot ne tik īso ikdienas maršrutu.

Hibrīdauto un elektroauto progresīvi domājošajiem

Hibrīdauto un elektroauto uzsāk savu uzvaras gājienu pasaulē un nu jau ir iedzīvojušies arī uz Latvijas ceļiem. Īpaši – ja ikdienas pārvietošanās pamatā ir pilsētas vidē, tad elektroauto vai hibrīdauto ir ļoti progresīva izvēle. Hyundai piedāvājumā ir Ioniq modeļi ar elektrisko vai hibrīda dzinēju. Tie ir līdzvērtīgi veiktspējas ziņā benzīna un dīzeļa dzinējiem, tikai klusāki un modernāki.

Sporta auto no Hyundai

Visbeidzot, ja auto Tev ir kas vairāk nekā tikai transporta līdzeklis, izbrauc ar jauno Hyundai i30 N. Arī uz ielas tas rada sacīkšu trases cienīgas sajūtas un braukt ar to ir kas neaprakstāms. Ļoti iespējams, ka pēc brauciena ar šo modeli, Tu citu vairs negribēsi.

Starp citu, arī Tava uzņēmuma auto parkā noteikti noderēs kāds no šiem modeļiem. Tava uzņēmuma logo uz elektromobiļa sāniem viennozīmīgi liks atskatīties, jo cilvēki pamana zaļi domājošus, progresīvus un uz attīstību un nākotni vērstus uzņēmumus.

Pirms auto iegādes, noteikti dodies uz Biķernieku ielu 145 pie vienīgā Hyunda oficiālā dīlera Daugavas labajā krastā – Autobrava Mežciems. Ja pēc testa brauciena sapratīsi, ka Hyundai tomēr nav Tev īstais, turpat varēsi izmēģināt arī citu auto ražotāju veikumu. Autobrava ir oficiālais pārstāvis arī SEAT, JEEP, FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo, Suzuki, Isuzu un SsangYong.