Vērtīgākā dāvana – paša veidota grāmata vai kalendārs!

Photo by Annelies Geneyn on Unsplash

Tuvojoties gada beigām, daudzi uzņēmumi un arī privātpersonas sāk laikus domāt par Ziemassvētku dāvanām. Tā vietā, lai apmainītos ar nevajadzīgiem nieciņiem, kāpēc gan neuzdāvināt grāmatu par jūsu ģimenes vai uzņēmuma brīnišķīgajiem piedzīvojumiem? Vai personalizētu kalendāru, kas noder jebkurā mājā un birojā?

Kā vēl labāk paust savu personību un personīgo attieksmi un cieņu pret dāvanas adresātu, ja ne individuāli veidotā dāvanā?

 

Kur pasūtīt individuāla dizaina izdevumus?

Tipogrāfija “Zelta Rudens Printing” piedāvā visa veida poligrāfijas pakalpojumus, tai skaitā grāmatas nelielās tirāžās dažādos iesējumos. Tāpat “Zelta Rudens Printing” piedāvā pasūtīšanai personalizētus kalendārus, katalogus, dienasgrāmatas, plānotājus, blociņus un visa cita veida papīrlietas ar jūsu radītu dizainu. Neatkarīgi no tā, kāda apjoma dāvanas un cik daudziem cilvēkiem vēlaties sniegt, personisks pieskāriens katrai dāvanai būs garantēts, ja izvēlēsieties nepirkt gatavu produktu, bet pasūtīt individuāla dizaina papīra izstrādājumus.

 

No grāmatas iesiešanas līdz ielūgumam uz tās atvēršanas pasākumu

Ja dāvana paredzēta plašākai sabiedrībai, proti, svaigi izdotas grāmatas formātā, arī tādā gadījumā varēs palīdzēt “Zelta Rudens Printing”, sākot ar grāmatas papīra izvēli un dizaina ideju radīšanu, tā arī maketu, drukāšanu un, visbeidzot, arī iesiešanu.

Pateicoties dažādām tehniskajām iespējām, grāmatas iespējams iesiet:

  • cietajos vākos
  • mīkstajos vākos
  • elastīgajā vai integrālajā iesējumā
  • nestandarta sējumā

Kad grāmata būs gatava, turpat varat pasūtīt arī ielūgumus uz tās atvēršanas pasākumu. Tipogrāfija piedāvā arī ekskluzīvas drukas tehnoloģijas, kurās iespējams izcelt detaļas ar digitālās zelta krāsas vai lakas palīdzību, tādēļ ielūgumus droši varat drukāt kaut zeltā!

 Lai kādas būtu jūsu vēlmes, tās ir īstenojamas! Par visa veida poligrāfijas darbiem jūsu individuālajām un korporatīvajām dāvanām interesējieties tipogrāfijā “Zelta Rudens Printing”!