Viens ar savu motociklu… Salūzušu un tālu prom no mājām

Nē, šis nebūs romantisks dēku stāsts par skarbo puisi, kurš gluži netīšām nonācis attālā lauku nostūrī, kur viņu sagaida īsteni pārbaudījumi- salūzis mocis, izlādējies telefons un gadsimta vētra. Un šis arī nebūs stāsts par to, kā skarbo puisi no visām iepriekš minētajām ķibelēm paglābj ciema daiļava ( un viņi, protams, dzīvo ilgi un laimīgi). Šis būs stāsts par to, kā rīkoties tad, ja mocis tik tiešām saplīsis, bet daiļavas nav ne prātā. Ja to vien gribās, kā nogādāt spēkratu mājās pēc iespējas ātrāk un finansiāli nesāpīgāk.

Situācija, kad tik uzticamais transportlīdzeklis pieviļ tieši tad, kad mēs to vismazāk gaidām, nav nekas neparasts. Nepatīkami tas ir jebkurā gadījumā. Bet īpaši sarežģīti, ja tas atgadījies pavisam svešā vietā, tālu no mājām. Situāciju tas padara sarežģītu, pirmkārt, jau tāpēc, ka ‘’ zvans draugam’’ var īsti nenostrādāt. Reti kurš draugs būs gatavs traukties nezināmās tālēs, lai jūs glābtu. Un ja arī būs - pārvest mājās salūzušu motociklu nebūt nav vienkārši. Tīri tehniskā ziņā. Protams, pastāv arī opcija mēģināt sazvanīt vietējos mehāniķus un lūgt viņu palīdzību. Bet ne katrs motobraucējs būs gatavs savu rūpīgi loloto transportlīdzekli uzticēt svešam meistaram. Īpaši, ja par šī meistara sapratni un uzcītību nekas nav zināms.

Ko tad īsti darīt? Protams, zvanīt mototehnikas evakuācijas pakalpojumu sniedzējiem. Un vēlams tādiem, kas savu darbu paveiks akurāti un par draudzīgu cenu. Sertificēts pārvākšanās serviss ‘’Komanda 24’’ šobrīd piedāvā jaunu pakalpojumu veidu – moto tehnikas un dārza tehnikas evakuāciju. Tas nozīmē, ka šiem vīriem droši variet zvanīt arī tad, ja nepieciešams kaut kur pārvest zāles pļāvēju, kvadraciklu vai arī to pašu motociklu. Arī tad, ja tas nemaz nav salūzis, bet to nepieciešams nogādāt, piemēram, uz sporta sacensībām.