Vīrieši sarosās! Sieviete Mežāzis - kādas viņas ir gultā un vai ir vērts ar viņām veidot attiecības?

Photo by freestocks.org on Unsplash

Vai kādreiz esi domājis par to, kā būtu veidot attiecības ar sievieti, kuras horoskopa zīme ir mežāzis? Varbūt tu esi mežāža sieviete, kas šo lasa un vēlas uzzināt, "kāda es esmu"? Lūk, ko varam pastāstīt par mežāža sievietēm.

Mežāža zīmē dzimušās sievietes bieži var radīt nedaudz garlaicīgu tēlu, jo ir konservatīvas, taču neļauj pirmajam iespaidam sevi apmānīt! Jā, sievietes, kuras pēc horoskopa ir mežāži ir nopietnas, jo viņas vēlas panākumus karjerā, izaugsmi personīgajā dzīvē un stabilitāti ģimenē. Vīriešiem, kuri meklē nopietnas, ilgtermiņa attiecības - sieviete mežāzis ir vislabākā izvēle, jo viņas ir vienas no labākajam partnerēm, ar ko veidot kopdzīvi līdz pat mūža galam. Lai gan sākumā mežāži ir ļoti noslēgti, tiklīdz viņa tevi iepazīs, viņa atklāsies un tu būsi patīkami pārsteigts iepazīt mežāža emocionālo pasauli.

Pirms sieviete mežāzis ir izvēlējusies partneri ar ko būt kopā, viņai apkārt parasti ir vairāki vīrieši, bet tas tāpēc, lai viņa varētu atrast īsto un vienīgo, nekļūdīgi. Nepārproti - viņai nav vajadzīgi vīrieši, lai apliecinātu savu statusu, bet gan lai starp visiem "kandidātiem" atrastu savējo. Diemžēl, mežāžu sievietes meklē savu partneri daudz ilgāk, nekā citu zīmju pārstāves. Kamēr citas ir precējušās, viņas turpina meklēt savu īsto.

Ja sieviete mežāzis neatrod kādu, kuram veltīt savu uzmanību un mīlestību, viņa parasti velta savu enerģiju karjerai un naudas pelnīšanai. Daudzos gadījumos šajā horoskopa zīmē dzimušajām sievietēm svarīgāk ir dzīvot vienām pašām, bet būt materiāli nodrošinātām, nekā dzīvot bez naudas un ar partneri.

Bieži mežāža sievietēm neizdodas atrast partneri, jo atklāšanās viņām prasa ļoti ilgu laiku. Vīrietim ir jāuzturas mežāža sievietes tuvumā ļoti ilgu laiku, turklāt šai zodiaka zīmei pašai jāiemīlas partnerī pirms viņa spēj atklāties un būt pilnībā emocionāli pieejama otrajai pusītei. Diemžēl, bieži vien vīrieši nespēj to paciest un aiziet no mežāža. Taču tas ir zaudējums, jo ikkatram vīrietim, kurš spēj savaldzināt mežāža sievieti, ir paveicies - īpaši nonākot guļamistabā. Kad gaismas nodziest mežāža sieviete dara brīnumus!

Ap mežāža sievieti parasti virmo harizma, kas pievelk cilvēkus, un viņas to zina. Tāpēc parasti to izmanto, lai savaldzinātu vīriešus. Tiesa gan, viņas to darīs tikai tad, ja tu viņām patiksi. Nereti draudzenes apskauž mežāža horoskopa zīmē dzimušās, jo ap viņu vienmēr ir vīrieši, un viņa pat īsti necenšas viņus dabūt, viņi vienkārši uzrodas.

Vīriešiem svarīgi ievērot to, ka mežāža sievietei tu ātri apniksi, ja nepārtraukti izrādīsi uzmanību, dod viņai savu telpu un laiku atelpai. Ļauj viņai noilgoties pēc tevis. Ja tu nepārtraukti zvanīsi vai rakstīsi, šī zodiaka zīme vienkārši uzgriezīs tev muguru, jo viņai paliks garlaicīgi - tu viņai vienkārši būsi piegriezies. Esi nedaudz noslēpumains - tas viņai patiks, bet, protams, nepazūdi pavisam.