Vīrietis - Svari. Sieviete - Svari. Kas viņiem kopīgs un kas – atšķirīgs?

Photo by Pablo Merchán Montes on Unsplash

No 23. septembra līdz 22.oktobrim dzimušie pieder zodiaka zīmei Svari. Kas raksturīgs Svaru sievietēm? Un kas vīriešiem? Un kas notiek, ja šīs zīmes pārstāvji nonāk romantiskās attiecībās? 


Svaru zīmē dzimušās sievietes var radīt iespaidu, ka ir trauslas fejiņas, tik sievišķīgas un maigas viņas mēdz būt. Taču viņas ir emocionāli daudz spēcīgākas un attiecībās – dominējošākas par vīriešiem Svariem. Svaru sievietes spēj pastāvēt par sevi, nebaidās paust savu viedokli diskusijās un viņām nav nepieciešams vīrieša plecs, uz kā balstīties. Lai gan šķietami gaisīgas, Svaru dāmas ir apbruņotas ar asu un loģisku prātu, racionālu domāšanas veidu un sistemātisku pieeju sarežģītām situācijām. Turklāt viņas intuitīvi zina, kad pielietot sievišķīgu šarmu, un kad – intelektu.

Tā kā Svaru sievietes ir ļoti komunikablas, viņu prasme veidot dialogu savienojumā ar spēcīgo raksturu palīdz tām veiksmīgi darboties politikā, diplomātijā un sabiedriskajās attiecībās. Turklāt sievietei – Svariem raksturīgs ļoti šarmants un piemīlīgs vizuālais tēls, kas palīdz atbruņot pat visskeptiskākos diskusijas pretiniekus.

Ja nepieciešams vidutājs konfliktā, kas veiktu pārrunas starp konfrontējošām pusēm – sūtīt šajā uzdevumā Svaru sievieti būs īstā izvēle!


Vīrieši-Svari, līdzīgi savām pretējā dzimuma līdziniecēm, ir neprātā šarmanti, pievilcīgi un apburoši. Viņu smaids savaldzinās jebkuru. Viņi prot flirtēt, un dara to gaumīgi.

Bet! Atšķirībā no apņēmīgās Svaru sievietes, tieši vīrieši Svari ir bezgala neizlēmīgi. Tas nav vāja rakstura dēļ, bet tādēļ, ka viņiem ļoti patīk cilvēki un viņi baidās kādu jebkad sāpināt. Un tieši tas ir Svaru vīrieša stiprais un vājais punkts vienlaikus. Attiecībās ar Svariem nav jābaidās, ka viņš jelkad apzināti sāpinās savu tuvāko, taču reizēs, kad jāpieņem svarīgi lēmumi, viņa vilcināšanās izdarīt izvēli var nokaitināt. Šajā ziņā viņi ir neparedzami, Vēlme patikt visiem arī rada šo bezgalīgo svārstīšanos un kompromisa meklēšanu situācijās, kurās kompromisa nemaz nevar būt. 


Svari un Svari – vai tiešām tik nosvērts pāris?

Gadījumos, kad romantiskas attiecības veido gan sieviete, gan vīrietis – Svari, jūtu ķīmija ir neaprakstāma. Viņi skatās viens otrā un dievina to, ko redz. Viņu intereses un gaume sakrīt. Viņiem ir viegli kopā un viņus saista ne tikai sekss, bet arī jūtu, dvēseles un prāta pasaule. Un viņi valdzina arī visu pārējo pasauli, radīdami perfektā pārīša imidžu. Šķiet nevainojami?

Problēma ir brīžos, ja Svari pavada pārāk daudz laika kopā, jo pastāv risks zaudēt katram savu personību. Viņi tiek lieliski kopā izskatās un saprotas, ka mēdz aizmirst, ka katram ir bijusi arī sava dzīve un savas individuālās intereses. Pat, ja visas ir tik tiešām ir kopīgas, ir svarīgi rast balansu starp pavadīto laiku divatā un laiku katram sev.