Virsbūves remonts automašīnai – kur to veikt?

Photo by Matthew Daniels on Unsplash

Lai arī cik likumpaklausīgs un uzmanīgs ir autovadītājs, neviens neesam pilnībā pasargāti no negadījumiem, kuros transportlīdzekļi gūst labākajā gadījumā buktes vai skrambas virsbūvē. Sliktākajā scenārijā auto nākas veikt nopietnus remontdarbus, veicot ne vien krāsošanu, bet pat atsevišķu virsbūves elementu nomaiņu. Ja buktes un skrambas ilgstoši netiek labotas, tās ne tikai bojā spēkrata izskatu, bet, pateicoties pie mums valdošajam klimatam, var būt par iemeslu rūsēšanai, nemaz nerunājot par nopietnākiem bojājumiem.

Kur vērsties, ja auto virsbūvē ir bojājumi? 

Ideālā gadījumā autoservisam jāpiedāvā ne tikai virsbūvju remonta pakalpojumus, bet arī sertificētu bojājumu novērtēšanu pēc negadījuma. Ja negadījums noticis Liepājā, tad ieteicams vērsties autoservisā “Lāde”, kas sadarbojas ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām, kas atvieglo dzīvi negadījumā cietušā transportlīdzekļa īpašniekam. Viņam atliek vērsties pie apdrošinātāja un informēt, ka noticis negadījums, bet pēc tam sazināties ar autoservisu. Autoservisa speciālisti novērtēs bojājumus un sniegs pilnu servisu no nepieciešamo rezerves daļu sagādes un remonta līdz krāsošanai – klientam atliek vien ierasties pēc sava spēkrata.

 Auto eksterjers – kā jauns

 Dažkārt nav nepieciešami nekādi mehāniski bojājumi, lai vienkārši gribētos atsvaidzināt auto izskatu. Ja auto īpašniekam šķiet, ka virsbūve nav tik spoža kā iepriekš – auto jāved uzspodrināt vai pārkrāsot. Izbraucot no servisa, sajūta būs kā pēc jauna auto iegādāšanās!

Franču auto aprūpe no A līdz Z

 Tā kā SIA “Lāde” ir ne vien uzticams autoserviss, bet arī oficiālais “Peugeot”, “Citroen” un “Bosch Car Service” pārstāvis Liepājā, tad skaidrs, ka šī būs labākā vieta, kurā kurzemniekiem vērsties pēc sava franču auto virsbūves aprūpes. Bet ne tikai virsbūves – oriģinālo rezerves daļu izmantošana un regulāra tehniskā apkope autorizētajā “Peugeot” un “Citroën” servisa centrā garantē automašīnas nemainīgu komfortu un drošību. Servisā iespējams veikt šo marku automobiļu garantijas apkopes un pēcgarantijas remontus, auto diagnostiku, ritošās daļas diagnostiku uz stenda, diagnostiku uz bremžu stenda, savērsuma regulēšanu, eļļas maiņu, metināšanu, riepu servisu, elektroremontu, ritošās daļas remontu, signalizāciju uzstādīšanu, lukturu regulēšanu utt.

“Lāde” vairākus gadus ir arī oficiālais “Bosch Car Service” pārstāvis, līdz ar ko saņem atbalstu, ko sniedz “Bosch” – vadošais auto rezerves daļu piegādātājs. Tieši tādēļ “Lādē” var parūpēties par visu marku automašīnām – no virsbūves līdz mazākajai skrūvītei!