Vizītkaršu sagatavošana drukai un to izgatavošanas cena

Pixabay.com

Kad beidzot pienācis laiks veidot vizītkartes savam biznesam, vai izsniegt kolēģim, kuram beidzies pārbaudes laiks, vai izpalīdzēt paziņai ar vizītkaršu veidošanu, jāsāk lauzīt galva – kur drukāt vizītkartes un cik tas vispār maksā? Turklāt, kā lai sagatavo vizītkartes failu, lai tas derētu drukāšanai?

Neraizējies! “Copy Pro” piedāvā labāko vizītkaršu drukas servisu ar pievilcīgām cenām, un labprāt palīdz saviem klientiem atbildēt nepieciešamajiem jautājumiem!

Vai ir svarīgi, kur drukāt vizītkartes?

Jā! Ir ļoti nozīmīgi atrast vietu, kurai vari uzticēties. Ar smaidu un laipnu servisu vien nepietiks, vajadzīgs arī labākās kvalitātes papīrs un drukas kvalitāte. Kā nekā – vizītkarte ir pirmais iespaids, ko cilvēks rada par savu biznesu vai savu uzņēmumu, tāpēc “pa vienkāršo” šajā gadījumā nevajadzētu censties izlīst.

Kādas vizītkartes piedāvā “Copy Pro”?

“Copy Pro” piedāvā labākās kvalitātes papīru, kas paredzēts tieši vizītkaršu drukai. Katram klientam iespējams izvēlēties dažāda dizaina, biezuma un reljefa papīru, lai savu vizītkarti padarītu īpašu un atšķirīgu no citām. Turklāt, ja vēlies tiešām izcelties – izmanto lielisko iespēju izveidot nestandarta formas vizīttkarti – apaļu vai kvadrāta formas.

Ja vēlies padarīt savu vizītkarti elegantu, izvēlies zelta druku, savukārt, ja nevēlies, lai vizītkartes stūrīši nolocītos, izvēlies noapaļotos stūrus! Vizītkartēm nebūt nav jābūt garlaicīgām, īsteno savas vēlmes ar “Copy Pro”, sūtot savu ideju uz maketi@copypro.lv!

Kādas ir vizītkaršu drukas cenas?

Standarta izmēra vizītkartēm (9x5 cm), kas tiek izgatavotas diennakts laikā, cena atkarīga no skaita un tā, vai vizītkarte ir vienpusēja vai divpusēja.

Par 48 vizītkaršu izgatavošanu ar vienu apdrukātu pusi maksāsi EUR 7.27, savukārt, ja abas puses būs apdrukātas, cena būs EUR 11.34.

Par 120 vizītkaršu izgatavošanu ar vienu apdrukātu pusi maksāsi EUR 13.70, savukārt, ja abas puses būs apdrukātas, cena būs EUR 22.75.

Par 500 vizītkaršu izgatavošanu ar vienu apdrukātu pusi maksāsi EUR 42.53, savukārt, ja abas puses būs apdrukātas, cena būs EUR 78.17.

Cena atkarīga gan no apjoma, gan dizaina, ja vēlies kādu no unikālajiem dizainiem vai nestandarta formām vai maliņām, cena būs citādāka. Par to iepriekš konsultējies ar “Copy Pro” darbiniekiem, rakstot uz copypro@copypro.lv vai aprunājoties klātienē.

Atceries, ka naktī (22:00-6:00) tiek piemērots nakts tarifs +10%.

Kā sagatavot failu vizītkartes drukai?

Ja vēlies vizītkarti, kurai nav baltu maliņu, tad arī drukas fails ir jāsagatavo atbilstoši šai vēlmei. Tas ir – noteikti atstāj vietu vizītkaršu griešanai! Atceries par:

·       Pārlaidēm. Vizītkartēm, kuras rotā dizaina elementi, un kuriem vajadzētu turpināties līdz kartes malām, nepieciešamas pārlaides – katrā malā zīmējumam jāturpinās vēl vismaz 5mm pāri griešanas līnijai, lai novirzes gadījumā nodrošinātos, ka nebūs redzamas baltas maliņas.

·       Griešanas atzīmēm – ārpus lapas malām jānorāda griešanas vieta, atzīmējot tās ar līniju.

·       Atkāpēm no malām – visiem dizaina elementiem, tai skaitā arī tekstam, logo un citai informācijai, kas būs atrodama uz vizītkartes, jāatrodas vismaz 5mm nost no katras kartes maliņas!

Visbeidzot atceries failu konvertēt .PDF formātā, jo tieši .PDF faila formāts ir visatbilstošākais drukai. Ar .PDF failu gala rezultāts vienmēr būs tāds pats, kā datora ekrānā, ļoti reti, kad notiek nobīdes no normas.

“Copy Pro” drukas iekārtas strādā CMYK krāsu režīmā, tāpēc noteikti pārliecinies, ka tavs fails ir atbilstoši sagatavots.

Kā rīkoties, ja nemāku sagatavot failu drukai?

Gadījumā, ja failu paša spēkiem neizdodas sagatavot vizītkartes nepieciešamajam formātam, palīdzēs “Copy Pro” darbinieki, taču rēķinies, ka par ieguldīto darbu un patērēto laiku būs jāpiemaksā. Par vienu failu var nākties piemaksāt sākot ar 25 centiem, taču cena var mainīties uz dārgāku atkarībā no tā, cik daudz laika jāvelta faila apstrādei, kā arī, ja nebūsi sagatavojis failu drukāšanai, bet gan būsi atstājis formātu digitālai lietošanai (.DWG, .PSD, EPS).