Ziemas sporta sezona tuvojas – kad atvērsies pirmās trases un kalni?

Photo by Oliver Schwendener on Unsplash

Aukstā laika iestāšanās dažiem nozīmē pavisam labas ziņas! Ziemas aktīvo sporta veidu entuziastiem tas nozīmē slēpošanas un snovborda sezonas sākšanos, uz ko aktīvi reaģē Latvijas slēpošanas trases, kalni un citi ziemas sporta kompleksi. 


Sniega sezonas sākuma datumi Latvijas kalnos un trasēs: 

Atpūtas bāze Žagarkalns Cēsīs jau šajā nedēļas nogalē (30.11.-01.12.) sola sākt ražot sniegu un jau drīzumā atvērt pirmās trases nepacietīgajiem!

Arī Riekstukalnā (Baldonē) cītīgi gatavojas jaunajai sezonai, kā tas ziņots Riekstukalna Facebook lapā. 

Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns informē, ka vēl ir nolēmis nogaidīt ar sniega ražošanu, jo laika prognoze ir ļoti svārstīga un stabils sals vēl netiek solīts. Tomēr arī "Ozolkalns" gatavi sākt jebkurā laikā, kad iestāsies garantēts vismaz -4 grādu sals.

"Lemberga hūtē" Ventspilī pagaidām ar sniega ražošanu nesteidzas mainīgās laika prognozes dēļ un gaida, kad būs apmēriem 4 diennaktis ar sniega ražošanai labvēlīgiem laika apstākļiem - vismaz -3/-4 grādi, kā arī sola uzreiz informēt, kad tiks uzsākta slēpošanas sezona. 

Arī Kaķīškalns savā Facebook lapā informē, ka gaida pastāvīgus mīnusus, lai sāktu ražot sniegu. 


Tas viss nozīmē, ka slēpotāji, snovotāji un tie, kas par tādiem vēl tikai grib kļūt, var sākt gatavoties, veikt ziemas sporta inventāra apkopi, rezervēt instruktorus un gatavoties aktīvai un foršai ziemas atpūtai!