Zināji, ka pirms kokapstrādes iekārtas iegādes to var izmēģināt?

Clem Onojeghuo from Pexels.com

Lai apstrādātu koku, ir nepieciešams ne mazums iekārtu un instrumentu, turklāt bieži vien ir tā, ka konkrētā iekārta vai darbarīks ir vajadzīgs nevis uzņēmuma vajadzībām, bet savam privātīpašumam.  Ja privātīpašuma platība ir liela vai kokapstrādes instrumentus ir paredzēts izmantot bieži (piemēram, esi pievērsies amatniecībai), reizēm izdevīgāk ir tos iegādāties, nevis īrēt, turklāt Saulkrastos ir kāds burvīgs uzņēmums, kas, pirms to iegādes, ļauj visu arī izmēģināt pašam un ne tikai…

Kas ir kokapstrādes iekārtu tirgotājs "LogVer"?

Uzņēmums “LogVer” ir jauns un ļoti pretimnākošs uzņēmums, kas piedāvā visu kokapstrādes darbiem nepieciešamo -  palīginstrumentus kokdarbiem, mazzāģētavas, ķēdes kokzāģētavas, ēveles, frēzes, lentzāģus, malkas ražošanas iekārtas, mazgabarīta kaltes, šķeldotājus un citas kokdarbu iekārtas.

Uzņēmums uz šodienu Latvijā pārstāv vairākus kokdarbu iekārtu ražotājus, tādus kā “Woodland Mills”, “Timberwolf” un “Logosol”, un, kā jau minējām, iekārtas pircējam ir iespēja  pašam pārbaudīt “dzīvē”. Iespējams, šī apmeklējuma laikā nonāksi pie slēdziena, ka internetā aplūkotā iekārta realitātē neatbilst Tavām vajadzībām: par lielu, ikdienas lietošanā pārāk neērta, ar pārāk mazu kapacitāti, utt. Bet varbūt tieši viesos pie “LogVer” pamanīsi kādu kokapstrādes palīginstrumentu, par ko pats nemaz nebūsi iedomājies, bet novērtēsi tā efektivitāti.

Tā kā lielāko daļu savu produktu uzņēmums lieto arī ikdienā, šajā “ekskursijā” varēsi uzzināt daudz jauna un sev noderīga. Speciālisti labprāt dalās savās zināšanās, neatkarīgi no tā, vai esi meža īpašnieks, kurš vēlas sašķeldot un pārstrādāt malku, vai iesācējs, kurš no baļķiem grib uztaisīt dēļus.

Zvani, un pārliecinies par šīs iekārtas veiktspēju klātienē!