Zobu protēzes – atgūsti smaidu acu mirklī!

pixabay.com

Zaudētos zobus atgūt ir vieglāk kā varētu šķist. Mākslīgie zobi – zobu protēzes, aizstās slimības vai traumas dēļ trūkstošos zobus un atjaunos tavu smaidu. Lai izgatavotu protēzes, nepieciešams veikt diagnostiku pēc kuras tiek sastādīts ārstēšanas plāns, pēc tam nosaka atbilstošāko protezēšanas veidu. Precīzāk par zobu protēzēm komentārus sniedz zobārstniecības kabineta “Addent” sertificēts zobu tehniķis Aldis Briģis.

“Zobu protēžu izgatavošanu sāk ar konsultāciju zobārstniecības kabinetā, kur ar pacientu, dakteri un zobu tehniķi tiek izvērtēta konkrētā pacienta situācija, lai atrastu pacientam vispiemērotāko protēžu veidu. Kabinetam ir piesaistīta zobu protēžu laboratorija, kura strādā ciešā kontaktā ar dakteri un pacientu, lai rezultāts būtu nevainojams.” Kabinetā tiek veiktas arī implantu operācijas. Tajā tiek izmantotas visaugstākās kvalitātes un noturības implantus no Šveices. Katras diagnostikas un konsultācijas laikā pacientam tiek piedāvāti dažādi protēžu veidi. Tās var būt implantu konstrukcijas, kā arī dažādu veidu protēzes – izņemamās un neizņemamās.

“Neizņemamās protēzes ir fiksētas konstrukcijas, kas estētiski neatšķiras no īstajiem zobiem. Tie var būt tilti vai kronīši. Kroņi un tiltiņi visbiežāk ir metālkeramikas, presētas keramikas vai cirkonija materiāla. Savukārt, izņemamās protēzes ir dažāda veida platītes, atbalstītās lokveida protēzes, kā arī individuāli tiek izgatavotas balināšanas kapītes un kapes aizsardzībai.”

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zobu protezēšanu vai konsultēties citos jautājumos, Aldis jūs gaidīs savā zobārstniecības kabinetā Jelgavā. Pieejama arī klasiskā zobu ārstēšana un ķirurģija. Vairāk informācijas atradīsiet – http://www.addent.lv/ .