Bērnu deju koncerts "Zaķīša Pirtiņa"

Kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA - Ziemeļblāzmas iela 36, Rīgas pilsēta, Rīga, 1015

Biļetes: 5.00 - 15.00 EUR

Pirkt biļeti

Lieldienu koncerts: "Zaķīša pirtiņa"

Deju studijas dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja Tamara Eiferova sola, ka koncerts būs netikai dinamisks, bet arī krāšņš, pateicoties speciāli gatavotajiem kostīmiem un iestudētiem deju priekšnesumiem, kas sasaistīti kopā vienā skaistā stāstā.

Deju studijas  «Carousell», iestudējumi ir arī teatrāli, spilgti un kas ir pats galvenais, tie ir oriģināli, jo uz katru koncertu tiek gatavota jauna programma.

Koncerta laikā būs iespēja baudīt dažādus deju virzienus, sākot no bērnu dejām līdz pat Rokenrolam.

Teatrālā deju studija  Carousell – tas ir moderns, spilgts deju kolektīvs kas sastāv vairāk kā no 40 bērniem. Studijai ir vairākas filiāles Rīgā, un galvenā filiāle Salaspilī.

Studijas īpašumā ir neskaitāmi diplomi, kausi, atzinības raksti un medaļas, kas liecina par studijas profesionalitāti, pieredzi un oriģinalitāti.  Studija ir Iekarojusi ne tikai Rīgas un Latvijas skatuves, bet ir devusies ar saviem priekšnesumiem priecēt arī skatītājus ārpus Latvijas robežas.

Deju studija «Carousell»- tas ir piedzīvojums, kas Jums ir jāredz.  Tas ir fantastisks rezultāts, rūpīgam un neatlaidīgam darbam ar katru bērnu un studijas dalībnieku, kas katrs kopā veido studijas tēlu un saglabā tās skaistumu un oriģinalitāti.

 

Pasākumu organizē Rihards Čerkovskis

tel.:20663112

e-pasts: rihardsrihards24@gmail.com

Ziemeļblāzmas iela 36, Rīgas pilsēta, Rīga, 1015