Inita un Normunds no grupas LAUKU MUZIKANTI

Galerija - Skatuve DEGUNRADZIS - Cēsu iela 20 - 1, Rīgas pilsēta, Rīga

Biļetes: 7.00 - 13.00 EUR

Pirkt biļeti

Normunds Ķietis (vokāls, akustiskā ģitāra) un Inita Āboliņa (akordeons)

Latvijā maz ir vietu, kurās savulaik nebūtu muzicējusi grupa „Lauku Muzikanti”. Viegli var atpazīt samtainās balss īpašnieku Normundu Ķieti un virtuozo akordeonisti Initu Āboliņu. Daudz apbrīno grupas un abu mūziķu spēju tik ilgi noturēties kopā, neieejot rutīnā, spējot atrast mūzikā un radošajā darbā kopsaucēju, kas liek turpināt radīt dziesmas, kuras tapušas konkrētu notikumu rezultātā, un nenogurstot doties pie klausītājiem. Atbildes uz to var gūt Normunda un Initas koncertos.

 

Jau vairāk nekā desmit gadus līdzās darbam grupā „Lauku muzikanti” Normunds Ķietis un Inita Āboliņa ar savām koncertprogrammām veiksmīgi uzstājas Latvijā un ārpus tās robežām, ļaujot klausītājiem izbaudīt viņu mūziku daudz personīgāk. Akustiskā izpildījumā ir iespējams dzirdēt gan populāros grupas skaņdarbus, kas jau iekarojuši klausītāju sirdis, gan jaunas, pēdējos gados Normunda sarakstītas un plašai publikai mazāk zināmas dziesmas, kuras tapušas konkrētu notikumu rezultātā, un par kurām pats autors arī labprāt pastāsta. Tāpat koncertos ir iespēja baudīt Initas Āboliņas akordeona spēli, iepazīt viņas kaislību uz argentīniešu tango un franču musette stilu.

Koncertos, kuros valda silta un atvērta atmosfēra, mūziķiem atrodoties tuvā kontaktā ar klausītāju, pārsvarā skan Normunda Ķieta rakstītā mūzika un Initas Āboliņas atskaņoti skaņdabi akordeonam.

Savā garajā muzikālajā karjerā muziķi ir pabijuši visos Latvijas novados, labprāt uzstājoties arī mazākos tautas namos, skolās, pansionātos un pat cietumos. Sevišķi aktīvi tas darīts Latvijas Evanģēliski luteriskās baznīcas Ziemassvētku projekta „Ziemassvētku Roze” ietvaros.

Abi mūziķi ir vairākkārt koncertējuši Vācijā, Lielbritānijā, Holandē, Īrijā, Krievijā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citur. Pagājušā gada jūnijā abi viesojās ASV un Kanādā, kur ar līdzīgiem koncertiem priecēja tautiešus svešumā, savukārt maijā ar savu muzikālo sniegumu palīdzēja Berlīnē atvērt pirmos latviešu restorānus „Kirsons” (Lido)

 Programmā skanēs tādas publikai jau zināmas dziesmas kā „Es tevi atradu sniegā”, „Tūkstotis”, „Gaismu tver”, „Dzirkstošais vīns”, „Mana dzīve”, „Meitene no Rīgas”, kā arī pavisam jauns dziesmu cikls, kas mīsies ar Initas Āboliņas izpildītajiem instrumentāliem skaņdarbiem.

Pasākuma sākums: 19:00

Ieeja pasākumā no plkst 18:30

Pasākuma ilgums 2 h

e-pasts: rihardsrihards24@gmail.com

mob.: 20663112

Pasākumu organizē Rihards Čerkovskis

Cēsu iela 20 - 1, Rīgas pilsēta, Rīga