"Latvian Voices" programmas “Vox Femme. Akustiski” pamatā ir stāsts par sievieti gan latviešu folklorā, gan pasaules mūzikā, izvēloties gan sieviešu komponistu rakstītos darbus, gan arī mūziku, kas radīta leģendārām sievietēm. 

Viens no centrālajiem programmas skaņdarbiem ir tautasdziesmu cikls “Latvietes Mīts”. Tas ir tautasdziesmas vārdiem stāstīts stāsts par sievietes dzīvi no piedzimšanas brīža, ejot cauri jaunības gadiem līdz pat dzīves pilnbriedam un mūža nogalei.

Programmā “Vox Femme. Akustiski” "Latvian Voices" klasiskās mūzikas melodijas ietērpj mūsdienīgos aranžējumos, kā arī savieno tās ar pašu "Latvian Voices" radīto oriģinālmūziku.

"Latvian Voices" sastāvā:

Zane Stafecka – soprāns

Una Stade – alts

Beāte Locika – soprāns

Laura Leontjeva – alts

Elīna Ose – alts

Latvian Voices ir profesionāla a capella grupa, kas tika izveidota 2009. gada rudenī Rīgā. Savas darbības laikā Latvian Voices ir izdevušas sešus mūzikas albumus un klausāmgrāmatu “Sounds of Latvian Nature”, kas 2013. gadā saņēma Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu.

Grupa ar koncertiem un meistarklasēm regulāri uzstājas Eiropā, Āzijā, ASV, savās mājās – Latvijā, kā arī citviet pasaulē. Latvian Voices ir sadarbojušās ar The Kings’ Singer (Lielbritānija), The Hilliard Ensemble (Lielbritānija), Lytos (Spānija), Viva Voce (Vācija), Morten Vinther Soresen, Katarina Henryson un Peder Karlsson ( “The Real Group”, Zviedrija), Ēriku Ešenvaldu, Rihardu Zaļupi, Laimu Jansoni, kā arī citiem latviešu un ārzemju māksliniekiem.

Grupas īpašo skanējumu veido pašu dalībnieču, īpaši Lauras Jēkabsones, veidotās aranžijas un oriģināldziesmas a capella. Lielākais Latvian Voices dziedātāju iedvesmas avots ir latviešu tautasdziesma, kas grupas repertuārā ieņem visnozīmīgāko vietu. Latvian Voices nebaidās eksperimentēt un ir sadarbojušās ar elektroniskās mūzikas lietpratējiem un dīdžejiem, tādejādi sapludinot vairākus žanrus un mūzikas stilu robežas.


Amatu iela 3/5, Rīgas pilsēta, Rīga, 1050