Šā gada 8.jūnijā jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas uzņēmīgākās sievietes – vadītājas tiksies ikgadējā konferencē „Sieviete biznesā 2017”. Konferencē akcentēsim mūsdienu biznesa vidē aktuālās līderības, atbildības, mērķu un vērtību tēmas. Kopīgi meklēsim atbildes uz tādiem aktuāliem jautājumiem kā uzņēmuma stratēģijas veidošana, laika plānošana, aktualitātes personāla vadībā un komandas veidošanā, veiksmīgai līderei nepieciešamās un attīstāmās prasmes, kompromisu māksla, uzņēmuma attīstības posmi un mārketinga stratēģijas digitālajā laikmetā. Papildus praktiskajai un ikdienas darbā izmantojamajai informācijai uzklausīsim iedvesmojošus stāstus par tik nepieciešamo spēju augt un attīstīties, rast līdzsvaru, iekšējo mieru, par to, cik būtisks ir radošums visā, ko darām, un kā atrast prieku un vieglumu it visā. Konferencē dalīsimies pieredzē un smelsimies iedvesmu tālākajai izaugsmei. Konference "Sieviete Biznesā 2017" 8. jūnijā pulcēs vairāk nekā 300 uzņēmējas un vadītājas no visas Latvijas, lai izbaudītu dienu, kas būs pilna pārsteigumu, noderīgas informācijas, iedvesmas un emociju.

9 iedvesmojoši veiksmīgu biznesa sieviešu pieredzes stāsti!

Vairāk nekā 7 stundu iedvesmas avots!

Patīkami pārsteigumi visas dienas garumā!

Nāc uz konferenci „Sieviete biznesā 2017” , iegūsti motivāciju, jaunas emocijas un kontaktus!

Reģistrējies: https://www.sievietebiznesa.com/registracija

Konference norisināsies pavisam nesen atjaunotajā Dzintaru koncertzālē, Turaidas iela 1, Jūrmala, kas ir viena no Jūrmalas vizītkartēm!

Konferenci atbalsta „SEB banka”. Partneri – tirdzniecības centrs „Rīga Plaza”, parfimērijas un kosmētikas ražotājs „Dzintars”, SIA „Radio Skonto”, Inbox.lv, SIA "IB Serviss".

Turaidas iela 1, Jūrmalas pilsēta, Jūrmala, 2015