TV programma - 360TV

Lattelecom televīzija 360 TV, lielākais personību kanāls Latvijā, piedāvā aizraujošu un izzinošu atpūtu ikvienam: Izklaides pirmdienā iepazīsti šovbinzesa spožākās personības, Sporta otrdienā skaties filmas par sporta leģendām un piedalies azartiskā sporta spēlē, Ideju trešdienā atklāj pasaules lieliskākās idejas un to radītājus, Viņas ceturtdienā baudi sieviešķīgu vakaru ar Grētas Gorjučko sarunām, Humora piektdienā smejies no sirds kopā ar komēdijseriāliem, Hobiju sestdienā apceļo visu pasauli, izzinot svešzemju tradīcijas, bet Kino svētdienā skaties labākās filmas visai ģimenei! Šajā sezonā 360TV Tevi pārsteigs ar jauniem pasaulē populāriem seriāliem, filmām, šoviem, kā arī pašmāju šoviem un jau iemīļotiem raidījumiem!

Nogalināt Bilu 1. daļa

Profesionālā slepkava ar segvārdu Līgava ir pasaules bīstamākā grupējuma dalībniece. Sievietei uzbrūk viņas kāzu dienā, nogalinot vīru un vēl nedzimušo bērnu. Pēc pieciem gadiem Līgava atmostas pēc komas: viņas mērķis ir atriebties - nogalināt Bilu, grupējuma vadoni. Tomēr, lai tiktu klāt Bilam, Līgavai vispirms jātiek galā ar viņas bijušajiem komandas biedriem. Apguvusi austrumu cīņu noslēpumus pie skolotāja Hanzo un liekot lietā viņa dāvāto zobenu, Līgava soli pa solim tuvojas savam mērķim, ceļā cīnoties ar daudzajiem ienaidniekiem. Līgavas lomā Uma Tūrmane.

Skatīties 02:25 Ekstrasensu cīņas. Ukraina Ekstrasensu cīņas. Ukraina

Spēcīgākie Ukrainas ekstrasensi demonstrēs savas pārdabiskās spējas dažādu mistisku lietu risināšanā. Bet ne visi no viņiem spēs izpildīt uzdotos uzdevumus. Triumfēs spēcīgākais.