TV programma - 360TV

Lattelecom televīzija 360 TV, lielākais personību kanāls Latvijā, piedāvā aizraujošu un izzinošu atpūtu ikvienam: Izklaides pirmdienā iepazīsti šovbinzesa spožākās personības, Sporta otrdienā skaties filmas par sporta leģendām un piedalies azartiskā sporta spēlē, Ideju trešdienā atklāj pasaules lieliskākās idejas un to radītājus, Viņas ceturtdienā baudi sieviešķīgu vakaru ar Grētas Gorjučko sarunām, Humora piektdienā smejies no sirds kopā ar komēdijseriāliem, Hobiju sestdienā apceļo visu pasauli, izzinot svešzemju tradīcijas, bet Kino svētdienā skaties labākās filmas visai ģimenei! Šajā sezonā 360TV Tevi pārsteigs ar jauniem pasaulē populāriem seriāliem, filmām, šoviem, kā arī pašmāju šoviem un jau iemīļotiem raidījumiem!

Skatīties arhīvu 24 stundas ellē ar Remziju

Trešā sezona realitātes šovam, kurā slavenais šefpavārs Gordons Remzijs 24 stundās centīsies izglābt kādu restorānu, kurš bija jāslēdz jau vakar. Jūs pat negribētu zināt, kāda netīrība un smirdoņa mēdz slēpties restorānu virtuvēs. Skandalozais Remzijs ne tikai pateiks visu, ko viņš par to domā, bet kopā ar savu komandu iedos nožēlojamai vietai otru iespēju – mainīs interjeru, liks iztīrīt virtuvi, apmācīs personālu un radīs jaunu ēdienkarti.

Skatīties arhīvu Pasaki to skaļi

Raidījumā Pasaki to skaļi pašmāju iemīļotā dziedātāja un televīzijas šovu dalībniece Samanta Tīna savus sirsnīgākos paldies vārdus skaļi pateiks Jānim Skanim. Tas izvirtīsies par pārsteigumiem pilnu un aizkustinošu momentu viņiem abiem. Bet par ko tieši Samanta ir pateicīga aktierim? To uzzināsi raidījumā! Jānis Skanis ir ļoti talantīgs un tautā iecienīts aktieris, tāpēc bija interesanti uzzināt, ka viņa dzīvē ir bijusi liela izvēle - sportista vai aktiera karjera. Par savu izvēlēto ceļu viņš saka, ka ar tām mīļākajām lomām ir tāpat kā ar sievietēm, mīļa tā, ko tai mirklī spēlē.

Skatīties arhīvu TV programma nav pieejama
Skatīties arhīvu Cilvēks ar zelta ieroci

Kamēr Džeimss Bonds mēģina atgūt jutīgu saules bateriju tehnoloģiju, kas ir pārdota visaugstākajam solītājam, viņš pārliecinās, ka kļuvis par pasaulē dārgākā algotā slepkavas mērķi.

Skatīties arhīvu Trauksme mežā 2

Bagu un Eliotu gaida jauni piedzīvojumi! Eliots neprātīgi iemīlas Žizelē, bet ceļš uz altāri viņam tiek liegts, jo izlutinātie mājdzīvnieki nolaupa misteru Vīniju un grasās to atgriezt saimniekiem. Bags, Eliots, Makskvizijs, Badijs un citi meža iemītnieki sarīko glābšanas operāciju savam draugam un drīz nokļūst ienaidnieka nometnē, tomēr izlutinātie mājdzīvnieki netaisās atdot misteru Vīniju bez kaujas.

Skatīties arhīvu Uz slavas asmens

Kad sīvākie sāncenši - daiļslidotāji Čazs (Will Ferrell) un Džimijs (Jon Heder) pasaules čempionāta laikā visu acu priekšā burtiskā nozīmē saiet matos un pataisa sevi par pēdējiem idiotiem, viņi taisnā ceļā "izlido" no sporta aprindām. Pēc vairāk kā trīs gadu pauzes, viņi nolemj atrast veidu, kā atgriezties sportā. Ja viņiem izdotos tikt galā ar savstarpējām nesaskaņām, viņi varētu uzstāties… pāru deju disciplīnā.

Skatīties arhīvu Spiegs, kurš mīlēja mani

Džeimss Bonds izmeklē britu un krievu zemūdenes nolaupīšanu, kurās atrodas kodolkaujas galviņas. Viņam palīdz VDK spiegs, kura mīļoto viņš ir nogalinājis.

Skatīties arhīvu Vertikālā robeža

Pēc traģiskā nelaimes gadījuma kalnos, kad bojā gāja Annijas un Pītera tēvs, brālis un māsa viens no otra ir attālinājušies. Pēc trim gadiem liktenis atkal saved abus kopā, turklāt visnotaļ dramatiskos apstākļos. Annija kopā ar kādu turīgu uzņēmēju cenšas uzkāpt otrajā augstākajā pasaules smailē K2, taču laika apstākļi strauji pasliktinās un viņi tiek ierauti kalnu aizā. Pīters kopā ar vairākiem palīgiem dodas glābt māsu un bagāto piedzīvojumu meklētāju… Dārga katra sekunde, jo tādā augstumā un aukstumā cilvēki nav spējīgi ilgi izdzīvot, kur nu vēl lavīnas.

Skatīties arhīvu Mazais Stjuarts

Stjuarts ir pele, kas nelīdzinās nevienai citai šajā lielajā pasaulē. Kad Mazo ģimene izlemj adoptēt citas sugas pārstāvi, viņiem nākas iemācīties daudz ko jaunu, piemēram, to, ka mājasdarbi ir jāveic ļoti piesardzīgi, ir jāuzmana, ko apēd kaķis Sniedziņš, kā arī to, ka mīlestība nav atkarīga no sirds lieluma.

Spiegs

Sjūzena Kūpere visu mūžu ir sapņojusi kļūt par slepeno aģentu un pat sāka strādāt CIP, taču viņai tā arī nav izdevies kļūt par īstu spiegu. Kad viens no labākajiem aģentiem piedzīvo neveiksmi kodolbumbas atrašanas misijas laikā, CIP uzzina, ka teroristu vadības rīcībā ir nokļuvusi informācija par visiem esošajiem slepenajiem aģentiem. Jāpiesaista kāds, par kura eksistēšanu neviens nezina – izvēle krīt uz Sjūzenu Kūperi, bet vai viņa tiks galā ar šo izaicinošo uzdevumu?

Skatīties 21:25 Kikbokseris Kikbokseris

Kļuvis par pasaules čempionu un uzveicis labākos ASV bokserus, Ēriks Sloans nolemj sper jaunu soli savā sportista karjerā un doties uz Bangkoku, lai cīnītos ar Taizemes kikboksa čempionu. Tomēr viņš vēl nenojauš, ka boksa cīņas noteikumi Taizemē krasi atšķiras no tā, ko viņš pieradis redzēt ASV. Esot ringā Taizemē, Ērika pretinieks Tongs Po smagi piekauj vīrieti, padarot viņu par invalīdu. Viņa brālis Kurts nolemj atriebties ļaunajam Taizemes cīkstonim. Lai to izdarītu, viņš dodas skoloties pie Muai Thai, kurš ne tikai iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu, bet arī dalās ar savām filozofiskajām gudrībām. Galvenajā lomā Žans Klods van Damme.