TV programma - STV Pirmā!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo.

Kad viņas satiekas

Pavasarī dāmas arvien vairāk piedomā par savu ārējo izskatu, pašsajūtu, mieru un mīlestību, tāpēc uz sarunu aicināta iedvesmojošā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča. Tatjana atzīsies, ka bērnībā bijusi sliktā meitene, kurai paticis iekaustīt citas meitenes, taču patiesībā viņai ir trausla un jūtīga dvēsele. Viņa jau sešpadsmit gadu vecumā palikusi stāvoklī un apprecējusies ar vīru, kurš ir par viņu 10 gadus vecāks. Tatjana atklās, kā pārdzīvojusi saslimšanu ar covid, kad nošķirta no mazās meitas, un kā viņa par sevi rūpējas gaidāmajai vasaras sezonai. Tikpat iedvesmojošs un interesants viesis viesosies pie Valda Meldera – fitnesa trenere Nika Linde. Viņa neslēps, ka ir disciplinētu seksuālo attiecību piekritēja, kas nozīmē, ka reizi nedēļā ir jābūt seksam. Savukārt biznesmenis Martins Zemītis gan sasmīdinās, gan aizkustinās ar savu dzīves pieredzes stāstu. Cik ļoti Martins pārdzīvo šķiršanos no savas ilggadējās dzīvesbiedrenes un vai kādreiz ir atļāvies izmantot savu eksotisko ārieni, lai iepazītos ar meitenēm? Atbildot uz Martina jautājumu spēlē Atbildi vai apēd riebeklību, Liene atklās savu netradicionālu bildināšanas stāstu. "

Skatīties 02:30 Kad viņas satiekas Kad viņas satiekas

Kavējoties Mātes dienas noskaņās, šova vadītājas dalīsies savos pūra lāžu dārgumos, ko mantojušas no mammām vai ko sirsnīgā piemiņā glabā no mirkļa, kad pašas kļuvušas par māmiņām. Šoreiz mūsu šarmantās un sievišķīgās dāmas studijā aicinājušas ļoti simpātisku un lielu dzīves rūdījumu guvušu sievieti, mammu, sievu, mūziķi un grāmatu autori Ilonu Balodi – Ūdri. Viņa ļaus ielūkoties savā ikdienā, atgriežoties atmiņās par savu bērnību, liktenīgo iepazīšanos ar vīru un stāstot par to, cik ļoti novērtē kopā būšanu ar savu ģimeni - Rolandu un abu dēlu Bārtu. Ilona atzīsies savās lielākajās bailēs un atklās savu patieso ģimenes sajūtu. Dāmu tikšanās reizē piedalīsies arī iemīļotais mūziķis Ralfs Eilands. Viņš mūsu dāmu koķetērijai un vēlmei izzināt vīriešu pasauli liks pulsēt straujāk. Ralfs iepriecinās savas fanes ar ne vienu vien pikantu atzīšanos, ļaujot sevi iepazīt vēl tuvāk nekā jebkad. Tiekamies, kā ierasts, otrdienās!