TV programma - STV Pirmā!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo.

Skatīties arhīvu Vecpuisis

Pirms sešiem gadiem Ārijs Luendaiks Juniors bija iemīlējies un jau gatavojās bildināt savu sapņu sievieti. Bet tad viņa salauza viņa sirdi. Emīlija Meinarde (tagad Emīlija Meinarde Džonsone), iespējams, nemaz arī nebūtu kļuvusi par Ārija sievu, taču viņš vēl joprojām nav spējis atrast tik lielu mīlestību, kas būtu līdzvērtīga zudušajai mīlai pret Emīliju. Tagad Ārijs, kuram ir 36 gadi, ir atgriezies šovā un gatavs atkal piedalīties Amerikas siržu cīņā. Varbūt otrā reizei būs veiksmīga!

Kad viņas satiekas

Šoreiz studijā valdīs ļoti sirsnīga un mīlestības pilna atmosfēra, jo tuvojoties Valentīndienai, Dagmāra, Sanda un Kristīne uz tikšanos aicinājušas televīzijas kolēģi Elīnu Fīrmani, kuru jau iepriekš būsiet redzējuši 360TV kanāla raidījumā “Pasaki to skaļi”. Dāmas sarunāsies par to, kā Elīna ir mainījusies un kādas ir viņas galvenās vērtības un dzīves atziņas pēc tam, kad viņa kļuvusi par divu meitu māmiņu. Īpaši romantisks ir Elīnas bildināšanas stāsts, ar kuru viņa nebaidīsies dalīties arī publiski. Šīs sezonas jaunums - tematiskā spēle - Elīnai nāksies atzīties savās attiecībās ar naudu. Raidījuma turpinājumā studijā būs nevis viens viesis, kā ierasts, bet gan divi - Kašers un viņa mīļotais draugs Jānis. Saruna ar viņiem ievirzīsies pavisam romantiskā gaisotnē, jo pāris atklās interesantas detaļas par abu drīzumā gaidāmajām kāzām. Vai variet uzminēt, kura no mūsu vadītājām stilistam Kašeram liekas visnestilīgākā un kuras dāmas dzīvē gribētu iejusties Jānis? Bet kādā nelāgā situācijā Kalifornijā nonākusi kādreiz populārā pašmāju dziedātāja Ladybird? To uzzini sievišķīgajā raidījumā “Kad viņas satiekas”!

Skatīties 03:25 Kad viņas satiekas Kad viņas satiekas

“Kad viņas satiekas” dāmu trio studijā sagaidīs vienmēr smaidīgo un pozitīvo kantridziedātāju Linitu Mediņu, kura dalīsies ar saviem mīlestības un attiecību līkločiem, atklās, kādas īpašības visaugstāk novērtē vīriešos un kādēļ izšķīrusies no saviem dzīvesbiedriem. Linita šobrīd aizraujas ar akmeņu apgleznošanu un labprāt ielūkojas nākotnē caur Taro kārtīm kopā ar savu draudzeni - TV personību un geštalta terapeiti Annu Lieckalniņu. Agnese Šīrante ir ļoti šarmanta un ēteriska būtne, viņa kopā ar Kristīni Virsnīti dosies ziemīgā pastaigā, sarunas laikā atverot durvis uz savu sievišķīgo būtību. Savukārt noslēpumainais mūziķis Arstarulsmirus nespēs pretoties mūsu dāmu šarmam un dalīsies savas dzīves lielākajos noslēpumos un atklāsmēs. Arstarulsmirus atklās stāstu, kādēļ izšķīries no savas ilggadējās draudzenes un kā no skarbā džeka kļuvis pielaidīgāks un saprotošāks pret apkārtējo pasauli. Vai atceries viņa slaveno strīdu ar reperi Ozolu? Kā tas bija patiesībā, skaties raidījumā!