TV programma - STV Pirmā!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo.

Skatīties arhīvu Mīlestības sala

Mīlestība mēdz piezagties nemanot, bet ir reizes, kad tā ir mākslīgi jāpaskubina. Populārajā britu iepazīšanās šovā iekārojamākie vīrieši un satriecošākās skaistules satieksies slēgtā villā Maljorkā, kur vairāku mēnešu garumā viņi centīsies atrastu savu īsto otru pusīti. Ik dienu viņiem sekos kameras, neļaujot ne no viena acīm noslēpt krāpšanu un mīlas trijstūru veidošanos. Dalībniekus sagaida izbalsošana, kutelīgas situācijas un neaizmirstamas satikšanās, bet šova galvenais uzdevums ir izveidot pāri, kuri kopā spētu iegūt gan ilgi kāroto mīlestību, gan arī galveno balvu - 50 000 britu mārciņas. Protams, kur daudz puskailu un izskatīgu ķermeņu, flirta un divdomību, tur neiztikt arī bez intrigām, savstarpējas koķetēšanas un pat kautiņiem. Ies karsti!

Skatīties 01:35 Hobiju domnīca ar Lauru Jēkabsoni Hobiju domnīca ar Lauru Jēkabsoni

Šajā Hobiju Domnīcā Laura Jēkabsone pievērsīsies tālajai, taču neparasti skaistajai Islandei. Studijā - mūziķis Raimonds Tiguls, blogere Laura Grēviņa un laivu entuziasts Jānis Zvejnieks.