TV programma - TV1000 Russkoje Kino

Televīzijas kanāls, kas piedāvā populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino.

Skatīties arhīvu Liecinieki

Jauns mūziķis savā mīļākajā vijolē atrod zīmīti no pagātnes. Šī dramatisma pilnā vēstule liek viņam iedziļināties ģimenes vēsturē. Viņš uzzina par sāpēm, traģiskiem notikumiem un mīlestību. 2018. g.

Skatīties arhīvu Bez dvēseles 2

Šķiet, ka Makss jau ir aizmirsis visu, ko kādreiz novērtēja. Tagad viņa stihija ir okeāns. Nejauša iepazīšanās atgriež viņu pašā lielpilsētas sirdī. 2015

Skatīties arhīvu Sargi mani, mans talisman

Dmitrijevu dzīvē, kuri ieradušies uz Boldinas svētkiem, lai sagatavotu reportāžu par Puškinam veltītajām svinībām, bez kautrēšanās iejaucas kāds, ko sauc par Kļimovu. 1986. g.

Skatīties arhīvu Punduris Deguns

Ļauna burve pārvērš puisēnu par neglītu punduri, kad tas atsakās piedalīties viņas burvestībās. Tomēr pundurim izdodas atrast draugus un veidu, kā noņemt ļauno lāstu. 2003. g.

Skatīties arhīvu Varde cariene

Kādā tāltālā karaļvalstī dzīvoja cars, kurš gribēja atrast dēliem sievas. Viņi izšāva savas bultas — kur bulta nokritīs, tur līgava jāmeklē. Ivana bulta iekrita purvā, kur uz ciņa sēdēja vardīte.

Skatīties arhīvu Aptumsums

Nejaušība, kas varēja kļūt par traģēdiju, liek satikties diviem jauniešiem. Viņš uzreiz iemīlas un kļūst par bandinieku divu varenu burvju spēlē. 2017. g.

Skatīties arhīvu Atceros, neatceros

Pēc sadursmes ar blondīni ar skrituļslidām kautrīga bibliotekāre atgūst samaņu pilnīgi citā ķermenī. Viņai tagad ir arī vīrs un pilij līdzīga māja. Bet kur lai atrod sevi? 2015. g.

Skatīties 10:40 Jaunkundze zemniece Jaunkundze zemniece

Kaimiņu muižā ierodas jaunais kungs. Ļiza grib iepazīties, bet tēvs neļauj. Tā kā kaimiņam patīk rīta izjādes mežā, Līza uzvelk zemnieces tērpu, paņem groziņu un jau no paša rīta ir ceļā uz mežu...