TV programma - TV1000 Russkoje Kino

Televīzijas kanāls, kas piedāvā populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino.

Skatīties arhīvu Pamodini mani

Meitene redz sapņus, kas kļūst par īstenību. Pēc tam, kad šāds sapnis palīdz atklāt narkotiku kurjeru, viņa saprot, kādu dāvanu ir saņēmusi. 2016. g.

Skatīties arhīvu 14+

Stāsts par četrpadsmitgadīgu jauniešu pirmo mīlestību, kas radusies sociālajā tīklā "vKontakte" un ir gatava pārvarēt visus reālās dzīves šķēršļus. 2015

Skatīties arhīvu Grieķu riekstiņš

Negaidīts brauciens uz Turciju sevis meklējumos kļūst par bīstamu ceļojumu uz Grieķiju mīļotās meklējumos. Vietējā mafijas darboņa viesmīlība liek šim stāstam plūst pavisam citā gultnē. 2018. g.

Skatīties arhīvu Mātes

8 noveles, kuras vieno kopēji svētki — 8. marts. Tieši šajā dienā atceramies sev visnozīmīgākās sievietes — mātes un vienmēr cenšamies viņas apsveikt. 2012. g.

Skatīties arhīvu Dāvana ar raksturu

Ir jauki būt pandai! Bet ne Mišam, kuram pandas kostīmā jāstrādā bērnu ballītēs. Bet kādu dienu viņš iepazīstas ar Artjomu, un kopā viņi dodas ceļojumā pa visu valsti. 2014. g.

Skatīties arhīvu Atceros, neatceros

Pēc sadursmes ar blondīni ar skrituļslidām kautrīga bibliotekāre atgūst samaņu pilnīgi citā ķermenī. Viņai tagad ir arī vīrs un pilij līdzīga māja. Bet kur lai atrod sevi? 2015. g.

Tāda ir mīlestība

When asking a famous psychologist to help save their marriage, a couple didn't realise that in order to re-ignite their feelings they would need to swap bodies...

Skatīties 12:15 Tāda ir mīlestība 2 Tāda ir mīlestība 2

Krievijas romantiska komēdija, 2008. g