''Smiltājs'', apbedīšanas birojs 0

Avotu iela 25, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Apbedīšanas pakalpojumi, repatriācija. Mirušā transportēšana. Pakalpojumus sniedzam visā Latvijā. Repatriācija no Eiropas Savienības valstīm, no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, no Skandināvijas valstīm.
Katram klientam tiek piedāvāti apbedīšanas pakalpojumi atbilstoši vēlmēm un finansiālajām iespējām. Mūsu uzņēmumam ir arī sava apbedīšanas piederumu ražotne un mēs piedāvājam savus izgatavotos drapētos zārkus par viszemākajām cenām Latvijā. Apbedīšanas aģentūras “Smiltājs” darbinieki uzklausīs un palīdzēs Jums ar cieņu un izpratni, un nepārvērtīs šo smago dzīves posmu par peļņas avotu. Būsim saprotoši viens pret otru.
Apbedīšanas birojs “Smiltājs” ir salīdzinoši jauns apbedīšanas pakalpojumu uzņēmums, kas tika izveidots 2008.gadā Rīgā un kurā tiek piedāvāti visi nepieciešamie apbedīšanas pakalpojumi. Mūsu darbinieki ir ar ļoti lielu darba pieredzi un palīdzēs Jums, sniedzot apbedīšanas pakalpojumus smagajā dzīves brīdī. “Smiltājs” apbedīšanas biroja galvenie principi ir zemo cenu pieejamība, augsts apkalpošanas līmenis un saprotoša attieksme pret klientiem. Apbedīšanas pakalpojumi un to izvēle, kā arī apbedīšanas piederumu klāsts, ir pieejami un apskatāmi mūsu apbedīšanas biroja telpās.

Apkalpošanas teritorija:
Rumbula, Mežciems, Pļavnieki, Imanta, Liepāja, Cēsis, Valmiera, Daugavpils, Rēzekne, Aizkraukle, Bauska, Gulbene, Talsi, Ventspils, Āgenskalns, Bolderāja, Centrs, Daugavgrīva, Jugla, Vecmilgrāvis
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Smiltājs" SIA, apbedīšanas pakalpojumi Olainē CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Smiltājs" SIA, apbedīšanas pakalpojumi Olainē CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
KASJANA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103520550
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.03.2012
Juridiskā adrese:
Olaines nov., Olaine, Stacijas iela 2 - 4, LV-2114
Iegūt pilnu juridisko informāciju