"Gulivers" SIA "Karē M" veikals 0

Stabu iela 42 - 1, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Liela izmēra apģērbu veikals vīriešiem un sievietēm. Asortimentā ir viss no apakšveļas līdz virsdrēbēm. Apģērbi nestandarta figūrai Rīgā.
Gulivers” – tas ir lielu izmēru veikals vīriešiem un sievietēm. Veikals ir izvietots divos stāvos un tā asortimentā ir viss no apakšveļas līdz virsdrēbēm.
Mēs sadarbojamies ar daudzām vietējām kā arī ārzemju firmām un cenšamies apģērbt mūsu klientus skaistos un modernos apģērbos. Tur mums palīdz pieredzējošs personāls, strādājošs šajā sfērā jau vairāk nekā 10 gadus un spējīgs vienmēr dot kvalificētu padomu.
Apģērbs nestandartai figūrai ir diezgan reta un specifiska prece, kuru ražo tikai daži ražotāji. Bet mums izdevās noorganizēt ar tiem stabilus sakarus, par ko mēs pastāvīgi saņemam pateicību no mūsu klientiem.
Tā pat mēs varam lepoties arī ar to, ka pie mums brauc iepirkties zvaigznes no ārzemēm.
Aicinām Jūs apmeklēt veikalu “Gulivers”. Esam pārliecināti, ka Jūs patīkami pārsteigs veikala apkalpošana un tā asortiments, un Jūs paliksiet apmierināti ar pirkumiem!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Gulivers" SIA "Karē M" veikals CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Gulivers" SIA "Karē M" veikals CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Karē M
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003449648
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.06.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Stabu iela 42 - 1C, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju