"Faraons" SIA 0

Briņģu iela 2, Rīga, LV-1058
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Apsardzes kompānija FARAONS tika izveidota 2007. gadā. Visus šos gadus esam godprātīgi, profesionāli un atbildīgi strādājuši, un pūles nav bijušas veltas – mūsu darbu allaž novērtē dažādu nozaru uzņēmēji, privātie klienti, kā arī lielās daudzprofilu apsardzes firmas, kas nolīgst mūsu speciālistus un izmanto piedāvātos pakalpojumus.
Mūsu pārliecība – nekad neapstāties pie sasniegtā, vienmēr meklēt jaunus mērķus, tiekties uz jauniem panākumiem. 2013. gads mūsu firmas attīstībai bija nozīmīgs, jo izveidojām centrālo apsardzes monitoringa centru, tādējādi paplašinot klientiem un sadarbības partneriem pieejamo pakalpojumu klāstu.
Mūsu uzņēmums īpašu vērību pievērš klientu servisam. Mums ir svarīgi, lai katrs klients saņem tieši sev nepieciešamos pakalpojumus visaugstākajā līmenī, tādēļ Jums tiks veltīta vislielākā uzmanība.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Faraons" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Faraons" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
FARAONS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003962180
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.10.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Briņģu iela 2, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju