"Lona - S" SIA, asenizācija 0

Rīga, LV-1000
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
Sestdien - Pēc iepriekšēja pieraksta
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "LONA - S" piedāvā asenizācijas pakalpojumus, cauruļu skalošanu un tīrīšanu. Ilggadējā pieredze pierādījusi, ka skopais maksā divreiz. Bieži vien kanalizācijas sistēmu problēmas tiek risinātas ar dažādiem veikalos pieejamajiem aizsērējuma likvidācijas līdzekļiem. Diemžēl šie līdzekļi bojā no iekšpuses caurules un tās kļūst trauslas un plīst. Šādā situācijā zemes rakšanas darbu un cauruļu nomaiņas izmaksas ir nesalīdzināmi lielākas, nekā asenizācijas firmas pakalpojumiem. Mēs iztīram un izvelkam ārā visu, kas saķēries cauruļu labirintos. Bieži vien tie ir dažādi priekšmeti un lietas, kuras nesaēd veikalā nopērkamie līdzekļi. Mēdz būt celtniecības materiāli, koku saknes, lupatas un daudz kas cits. Kanalizācijas sistēmas lietošanai nepieciešama pareiza apkope. Un tas jādara speciālistiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lona - S" SIA, asenizācija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lona - S" SIA, asenizācija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LONA-S
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40003846842
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.08.2006
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Saules iela 37A, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju