"EC Group" starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika 0

Durbes iela 8, Rīga, LV-1007
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Darbojamies Latvijā kopš 2012. gada. Nodrošinām pilna servisa loģistikas pakalpojumus. Esam pārveduši vairāk nekā 8000 kravu. Mūsu biznesa apgrozījums 2016. gadā pārsniedza 2,2 miljonus EUR. Esam starp labākajiem TOP 10 ekspeditoriem. Apkalpojam 30 klientus no uzņēmumu TOP 500. Mūsu lielākie klienti ir: DEPO, Latvijas Balzams, Balticovo, K-Rauta, Dinex, Certex.
Nodrošinām profesionālas eksperta konsultācijas visos loģistikas jautājumos. Veicam tirgus izpēti klienta vajadzībām, kopējo izmaksu analīzi un rīcības plāna izstrādi. Palīdzam aizpildīt nepieciešamos dokumentus un kārtojam formalitātes.
Veicam pārkraušanas pakalpojumus Travemundes ostā Vācijā gabarīta un standarta kravām.
Mūsu stiprās puses: ātrāks un ērtāks pieteikumu process;
atbilde uz pieprasījumiem 15 minūšu laikā;
"24/7" klientu atbalsts.
Mēs palīdzam klientiem paaugstināt savu konkurētspēju!
Produkti:
Starptautiskie pārvadājumi starptautiskie kravu pārvadājumi Kravu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Transports Saliktās kravas Pilnas kravas Salikto kravu pārvadājumi Pilno kravu pārvadājumi Kravu pārvadājumi no Vācijas Kravu pārvadājumi no Beļģijas Kravu pārvadājumi no Nīderlandes Kravu pārvadājumi no Anglijas Kravu pārvadājumi no Lielbritānijas Kravu pārvadājumi no Skandināvijas Kravu pārvadājumi no Zviedrijas Kravu pārvadājumi no Norvēģijas Kravu pārvadājumi no Dānijas Kravu pārvadājumi no Somijas Kravu pārvadājumi no Īrijas Kravu pārvadājumi no Austrijas Kravu pārvadājumi no Čehijas Kravu pārvadājumi no Polijas Kravu pārvadājumi no Slovēnijas Kravu pārvadājumi no Itālijas Kravu pārvadājumi no Šveices Kravu pārvadājumi no Francijas Kravu pārvadājumi no Spānijas Kravu pārvadājumi no Portugāles Kravu pārvadājumi no Ungārijas Kravu pārvadājumi no Rumānijas Kravu pārvadājumi no Bulgārijas Kravu pārvadājumi no Grieķijas Kravu pārvadājumi no Turcijas ADR Bīstamās kravas Bīstamo kravu pārvadājumi Refrižeratoru kravas Temperatūras režīma kravas Sauszemes kravu pārvadājumi Konteineru kravu pārvadājumi Autotransporta pārvadājumi Loģistika Loģistikas pārvadājumi Transportēšana Ekspedīcija Autotransports Auto kravu pārvadājumi Piegāde Sīkkravas Konteineru pārvadājumi Noliktavu pakalpojumi Lielgabarīta kravas Negabarīta kravas Avio kravas Kravu pārvadājumi avio Jūras kravu pārvadājumi Kravu pārvadājumi Eiropas Kravu pārvadājumi no Eiropas Kravu pārvadājumi uz Eiropu Termināla kravu pārvadājumi
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"EC Group" noliktavas, loģistikas pakalpojumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"EC Group" noliktavas, loģistikas pakalpojumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EC Group Transit
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003996558
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.02.2008
Juridiskā adrese:
Rīga, Durbes iela 8, LV-1007
Iegūt pilnu juridisko informāciju