''Forwarder'' SIA, ekspeditoru pakalpojumi, kravu pārvadājumi 0

Uriekstes iela 8b - 8, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ekspeditoru pakalpojumi, organizējot un veicot dažādu kravu pārvadājumus no jebkuras vietas Eiropā uz attāliem Krievijas un Āzijas reģioniem.
''Forwarder'' veic multimodālos pārvadājumus, efektīvi kombinējot dzelzceļa, automašīnu, jūras un aviācijas transportu, veicot kravu starptautiskos pārvadājumus. Uzņēmuma speciālisti izstrādā individuālas loģistikas shēmas katram pārvadājumam, izdevīgāk apvienojot dažādus transporta veidus, ņemot vērā ne tikai piegādes ātrumu, bet arī kravas drošību gan pārvadājuma procesā, gan kravu pārkraušanas vietās, mainot transporta veidu.

Mums ir iespēja izstrādāt jaunus kravu piegādāšanas variantus, kas paredzēti īpaši jums, kā arī optimizēt jau esošās loģistikas ķēdes
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
''Forwarder'' SIA, jūras kravu pārvadājumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
''Forwarder'' SIA, jūras kravu pārvadājumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Forwarder
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103247285
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.09.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Uriekstes iela 8B - 8, LV-1005
Iegūt pilnu juridisko informāciju