"E-CAR" SIA "SOL 1" 0

Brīvības iela 146 - 11, Rīga, LV-1012
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Šobrīd, izmantojot E-CAR tiešsaistes rezervācijas sistēmu, nodrošinām auto nomas pakalpojumus Baltijas valstīs, kā arī, izvērtējot katru individuālo klientu pieprasījumu atsevišķi, arī pārējās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīs.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākā lidosta Baltijā un viens no nozīmīgākajiem Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona gaisa satiksmes centriem, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravu un pasta pārvadāšanu uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Kā viens no papildus servisiem, lai lidosta spētu nodrošināt saviem klientiem pilnvērtīgas ērtības atbilstoši starptautiskiem standartiem, ir auto nomu sniegtie pakalpojumi.

Lēta un izdevīga auto noma lidostā “Rīga” – tas ir viens no būtiskākajiem pakalpojumiem, ko meklē tūristi, plānojot savus darījumu vai atpūtas braucienus Latvijā. Izdevīga auto noma lidostā ir svarīgs aspekts arī mūsu tautiešiem, kas dzīvo, strādā vai mācās ārvalstīs, bet laiku pa laikam apmeklē Latviju, ciemojoties pie radiem vai kārtojot sadzīves vai biznesa darīšanas. Auto noma lidostā noteikti būs visizdevīgākais un praktiskākais variants, ciemojoties Latvijā vairākas dienas vai nedēļas, salīdzinājumā ar sabiedriskā transporta vai taksometru pakalpojumu izmantošanu.

Lidosta “Rīga” ir viena populārākajām E-CAR automašīnu saņemšanas un nodošanas vietām. Ja klientiem nav īpašu prasību, ielidojot Rīgas lidostā mēs parasti piegādājam nomas automašīnas “P1 autostāvvietā” – tieši pretim lidostas galvenajai ēkai aiz taksometru stāvvietas. Lielākā daļa mūsu pastāvīgo klientu izmanto tieši šo pakalpojumu, jo ir pārliecinājušies – E-CAR automašīnas tiks piegādātas precīzi laikā, nomas cena būs visatbilstošākā automašīnas klasei un izlaiduma gadam. Klientu ērtību labad, mēs tiešsaistes režīmā sekojam līdzi lidostas “Rīga” informācijai par atceltajiem reisiem un kavētām ielidošanām.

Maksa par automašīnas saņemšanu/nodošanu Rīgas lidostā E-CAR auto nomas darba laikā netiek piemērota, ārpus E-CAR darba laika pakalpojuma samaksa ir simboliska – 10.00 EUR (ņemot vērā, ka nereti automašīnas saņemšana/nodošana notiek vēlās nakts vai agrās rīta stundās – laikā, kad nekursē sabiedriskais transports).

E-CAR auto noma lidostā nodod klientiem transportlīdzekļus ar pilnu degvielas bāku. Atbilstoši nomas noteikumiem klientiem automašīnas arī ir jāatgriež arī ar pilnu degvielas bāku, tādēļ pievēršot uzmanību klientu ērtībām, ja nepieciešams, mēs esam gatavi saņemt automašīnas atpakaļ arī kādā no lidostai tuvākajām degvielas uzpildes stacijām. Turklāt šādos gadījumos bez papildus maksas mūsu pārstāvis Jūs un Jūsu ceļabiedrus nogādās pie lidostas “Rīga” galvenās ieejas.

Rezervējiet E-CAR automašīnu ar piegādes vietu lidostā “Rīga” un baudiet bezrūpīgas brīvdienas!

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"E-CAR" SIA "SOL 1" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"E-CAR" SIA "SOL 1" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SOL 1
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003582484
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.02.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 146B - 11, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju