"Baltic Auto Parts" SIA 0

Vandzenes iela 3, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Piedāvājam vieglo automašīnu rezerves daļas un piederumus, kravas automašīnu rezerves daļas, riepas, akumulatorus, eļļas, instrumentus, velosipēdus un to rezerves daļas un aksesuārus.

Rezerves daļas tiek piedāvātas arī mazumtirdzniecībā, tādējādi ikviens pircējs tiek nodrošināts ar augstākās kvalitātes rezerves daļām no atzītākajiem auto rezerves daļu ražotājiem pasaulē.

Lai apmierinātu klientu dažādas vēlmes un iespējas, piedāvājam gan augstākās kvalitātes daļas par atbilstošu cenu, gan arī lētākas, alternatīvu ražotāju, rezerves daļas.

Sadarbībā ar mūsu piegādātājiem Eiropā un citur pasaulē, kā arī sadarbībā ar partneriem Igaunijā (Balti Autoosade AS) un Somijā (Koivunen Oy), nodrošinām mūsu klientus ar vērienīgu sortimentu. Piegādes no Igaunijas un Somijas tiek nodrošinātas ik nedēļu. Īpaši pasūtījumi no ražotāja tiek saskaņoti individuāli.

FIXUS veikalu ķēde Jelgavā(kopš 2011.gada), Valmierā(kopš 2012.gada), Rīgā(kopš 2012.gada) un Siguldā(kopš 2014.gada), nodrošina klientus ar ātrāku preču piegādi attiecīgajā reģionā.

Visai mūsu produkcijai tiek nodrošināta LR likumdošanā paredzētā garantija.

Mūsu profesionālais kolektīvs iespējami ātrā laikā palīdzēs atrast jūsu automašīnai piemērotākās rezerves daļas.

Kopš 2006. gada Baltic Auto Parts SIA ir LARDIA biedrs. Kopš 2011.gada arī Starptautiskās tirdzniecības – iepirkuma grupas GROUPAUTO International biedrs.

Uz tikšanos mūsu veikalos!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
FIXUS Sigulda CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
FIXUS Sigulda CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Baltic Auto Parts
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003385421
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.03.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Vandzenes iela 3, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju