"SPS Auto" SIA 0

Rīga, LV-1000
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
Preču pasūtīšana
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "SPS Auto" piedāvā visdažādākās jaunas auto detaļas visdažādākajām automašīnām, ka arī smērvielas un aksesuārus par zemām un elastīgām cenām gan vairumā, gan mazumā.
Mūsu piedāvājumos atradīsiet gan oriģinālās detaļas, kā arī zemāku cenu analogo ražotāju izstrādājumus. Visām savām precēm piedāvājam ne tikai Bezmaksas Ekspress piegādi Rīgā (60 - 120 minūšu laikā), bet arī garantējam to kvalitāti, par piegādi citiem Latvijas reģioniem vienojamies individuāli. Īpaši piedāvājumi autoservisiem un citiem, ar transporta apkopi saistītiem uzņēmumiem. Zvaniet vai rakstiem mums, un mēs sarunāsim!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SPS Auto" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SPS Auto" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SPS AUTO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
50003476101
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 13.01.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Vidzemes aleja 1 - 68, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju