"Inchcape Jaguar Land Rover" autocentrs 0

Kārļa Ulmaņa Gatve 70, Rīga, LV-1002
Darba laiks:
Salons
 • Pr
 • Ot
 • Tr
 • Ce
 • Pk
 • Se
 • Sv Slēgts
Serviss
 • Pr
 • Ot
 • Tr
 • Ce
 • Pk
 • Se Slēgts
 • Sv Slēgts
Apraksts:
Inchcape Latvijā

2005.gadā Latvijā darbību uzsāka Inchcape Motors Latvia – oficiālais Mazda un Jaguar automašīnu pārstāvis. 2007.gada vasarā Inchcape iegādājās Baltic Motors Ltd. un Inchcape BM Auto, tādējādi kļūstot par ietekmīgāko automašīnu mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā, kas pārstāv tādus zīmolus kā Alpina, BMW, BMW motocikli, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI.
Inchcape misija

"Inchcape Jaguar Land Rover" autocentrs Jaguar un Land Rover pilnvarotais pārstāvis Latvijā. Inchcape Motors Latvia ir pilnvarotais Ford un Mazda pārstāvis Latvijā. Abi pārstāvji piedāvā potenciāliem pircējiem iegādāties ne tikai jaunas automašīnas, bet arī mazlietotās, un tādēļ mūsu misija ir palīdzēt saviem esošajiem un nākamajiem klientiem arvien pilnīgāk atklāt mūsu pārstāvēto automobiļu sniegtās iespējas un sniegt viņiem pastāvīgu atbalstu šo iespēju izbaudīšanā. Katra pārdotā automašīna vai motocikls, aksesuārs vai papildaprīkojums, katrs servisa apmeklējums nav tikai darījums starp uzņēmumu un pircēju, tā ir uzticības un kopējas aizrautības saite. Ikviens mūsu klients līdz ar auto vai motocikla atslēgām ir ieguvis sev uzticamu draugu, kurš savu lojalitāti nemēra iegādātā motora tilpumā vai apmaksas termiņā.

Inchcape piemīt visas nepieciešamās zināšanas, pieredze un aizrautība, lai piepildītu savu misiju – kalpot saviem klientiem viņu iepazītajā jaunajā pasaulē, kurā braukt ir bauda. Inchcape dod iespēju saviem darbiniekiem apgūt unikālas prasmes, vairot kompetenci un kvalifikāciju darbam ar visjaunākajām industrijas tehnoloģijām, tā pilnveidojot viņu meistarību un stiprinot profesionālo lepnumu par savu piederību pasaules autobūves avangardam.
Nozare:
 • Auto tirdzniecība
Produkti:
Oficiālais Jaguar un Land Rover pārstāvis Latvijā automašīnu kompjūterdiagnostika Ritošās daļas diagnostika Vadības bloku kļūdu diagnostika dzēšana (labošana) Pirmspirkuma diagnostika ABS AIRBAG imobilaizeru ESP SRS - diagnostika elektrosistēmu diagnostika vieglo automašīnu autoserviss Jaguar Land Rover dzinēju ( motoru ) diagnostika un remonts Ritošās daļas remonts Eļļas maiņa Bremžu sistēmas remonts Elektroiekārtu diagnostika remonts Metināšanas darbi Amortizatoru bremžu kluču akumulatoru sajūgu gultņu lodbalstu filtru šarnīru izpūtēju motorsiksnu nomaiņa Auto pretkorozijas apstrāde Ģeneratoru remonts Autostiklu nomaiņa Starteru remonts Motociklu remonts Ziemas vasaras riepu montāža balansēšana izpūtēju uzstādīšana remonts Jaguar Land Rover specializētais autoserviss - diagnostika remonts un apkope oriģinālas Jaguar Land Rover rezerves daļas Jaguar Land Rover elektroiekārtu diagnostika un remonts pretaizdzīšanas sistēmu (autosignalizāciju ) uzstādīšana Jaguar Land Rover ritošās daļas remonts un savirzes regulēšana Dīzeļsistēmas un dzinēju remonts Eļļas maiņa riepu montāža balansēšana kondicionieru apkope Jaguar Land Rover serviss autoserviss Jaguar Land Rover autocentrs Jaguar Land Rover veikals Jaguar Land Rover automašīnu tirdzniecība Jaguar Land Rover auto jaunas daļas detaļas Jaguar Land Rover virsbūves remonts Jaguar Land Rover autoserviss Jaguar Land Rover pārdošana Rolls-Royce remonts pārdošana apkalpošana rezerves daļas Jaguar Land Rover suvenīri un aksesuāri oficiālais Jaguar Land Rover pārstāvis Latvijā jaunu Jaguar Land Rover automašīnu tirdzniecība mazlietotu (lietotu) vieglo automašīnu (automobiļu) tirdzniecība novērtēšana iepirkums atpakaļpirkums maiņa komisijas tirdzniecība piegāde pēc pasūtījuma Mazlietoti lietoti auto automobiļi automašīnas BMW Premium Selection mazlietoti automobiļi mazlietoti Jaguar Land Rover automobiļi automašīnas auto lietoti Jaguar Land Rover automobiļi automašīnas auto
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Inchcape Motors Latvia" SIA autocentrs, autoserviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Inchcape Motors Latvia" SIA autocentrs, autoserviss CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Inchcape Motors Latvia
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003073379
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.05.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Skanstes iela 4A, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju